Connect with us

Informacje

Wypadek opodal Stróżewa: 5 osób w szpitalu

Published

on

Nowy tydzień na pyrzyckich drogach rozpoczął się wypadkiem na drodze między Pyrzycami, a Okunicą. Do szpitala trafiło 5 osób.

Jak informuje sierż. Marcelina Pałaszewska, rzecznik prasowy pyrzyckiej policji, około godziny 7.40 na drodze wojewódzkiej 106 na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Stróżewa kierująca Citroenem Jumperem kobieta wymusiła pierwszeństwo, w rezultacie czego auto uderzyło w bok nadjeżdżającego Volkswagena Passata. Do szpitala trafiło pięć osób. Kierująca Citroenem ma wstrząśnienie mózgu, złamany obojczyk i ranę tłuczoną głowy, natomiast kierowca Volkswagena ma natomiast uraz głowy i stłuczone żebra.

Dziękujemy za czujność naszym czytelnikom.

Continue Reading
Comments

Informacje

Wyjazd do Berlina: organy coraz bliżej (ZOBACZ i POSŁUCHAJ)

Published

on

Delegacja z parafii pw. św. Ottona udała się 19 lutego do Berlina, aby zobaczyć 35-głosowe organy piszczałkowe, które można kupić od jednego z tamtejszych kościołów.

(więcej…)

Continue Reading

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.