Connect with us

Informacje

Dzień Integracji klas I w Publicznym Gimnazjum

Published

on

Młodzież, która wybrała ofertę edukacyjną Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach została zaproszona do wzięcia udziału w integracji klas pierwszych. W dniu 10 października 2014r. odbył się zaplanowany wyjazd uczniów klas pierwszych do Zatoni Dolnej- „Doliny Miłości”. Propozycja dnia integracyjnego dla uczniów została zorganizowana pod hasłem 15 – lecie istnienia Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach.

Z okazji wejścia w obchody rocznicowe szkoły został przygotowany specjalny znaczek okolicznościowy. Uczniowie, uczestniczący w integracji otrzymali go na pamiątkę. Znaczek został wręczony młodym ludziom podczas rozpoczęcia dnia integracji. Po oficjalnym otwarciu dnia integracji zaczęła się wspólna zabawa. Klasy wylosowały określone zadania i trasy przemarszu w Dolinie Miłości. Zanim wszyscy wyruszyli zdobywać swoje szlaki, każda klasa musiała zaśpiewać piosenkę wcześniej wybraną i przećwiczoną. Wszystkie zespoły klasowe przy akompaniamencie siostry Moniki(gitara) wywiązały się z zadania śpiewająco.

Powyższe zadnie wytworzyło nastrój zabawy i pozytywnej atmosfery. I tak z uśmiechem i dobrą energią wszyscy wyruszyli na trasę. Na wytyczonych szlakach klasy wykonywały przypisane im zadania. Było, co robić. Wysiłek każdej klasy był widoczny, zabrudzone buty świadczyły o trudach wędrówki.

Po przyjściu wszystkich klas z wyznaczonych szlaków, zaczęło się wspólne biesiadowanie. Przy ognisku można było sobie upiec kiełbaskę czy chleb na kiju, napić się herbaty.

Odważniejsi uczniowie zaczęli pląsać przy ognisku robić węża i różne wygibasy w rytm muzyki płynącej z kolumny. Po krótkim odpoczynku zaczęły się konkurencje sportowo – rekreacyjne pomiędzy klasami. Jedna z nich to przeciąganie liny. Było dużo śmiechu, zdrowej rywalizacji i chęci pokonania przeciwnika. Jeszcze większe emocję wywołała balonowa siatkówka. Szkoda, że balony z wodą były takie kruche i tak szybko pękały.

Na zakończenie Dnia Integracji wszystkie klasy zaprezentowały się wykonując jeszcze jedną piosenkę. Pan Antoni Zienkiewicz, jako organizator integracji w imieniu pani Renaty Bochan-Bochanowicz, Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach podziękował wszystkim uczestnikom za udział integracji klas I.

Zespół organizacyjny Dnia Integracji klas I w Zatoni Dolnej 10 października 2014 r.

1.Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach Pani Renata Bochan-Bochanowicz

2.Zespół ds. Turystyki

3.Rada Rodziców PG w Pyrzycach

4.Joanna i Antoni Zienkiewicz

5.Tomasz Wnuk

6.s.Monika Hoffmann

Continue Reading
Advertisement

Informacje

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Published

on

W niedzielne popołudnie pyrzyccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawo jazdy kierującemu, który nie zdjął „nogi z gazu” i w terenie zabudowanym jechał 101 km/h.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

44 granaty moździerzowe wykopano w Brzezinie

Published

on

– W miejscowości Brzezin przy jednej z posesji w trakcie prac ziemnych natrafiono na wybuchowe znalezisko. – informuje pyrzycka policja. – Saperzy wydobyli z ziemi 44 granaty moździerzowe oraz 2 pociski do granatnika typu Panzerfaust.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.