Connect with us

Informacje

Marzena Podzińska z pensją poprzednika

Published

on

Na poniedziałkowej sesji radni Rady Miejskiej przyjęli uchwałę ustanawiającą wynagrodzenie dla nowej burmistrz – Marzeny Podzińskiej. Jest ona taka sama jak pensja jej poprzednika.

Uchwałę o wysokości pensji burmistrz Podzińskiej przygotowała Komisja Budżetu w imieniu której zaprezentował ją jej przewodniczący – Mariusz Majak (okręg 1). Na wynagrodzenie w wysokości 9822 złote i 60 groszy brutto składają się: pensja zasadnicza – 5340 złotych, dodatek funkcyjny – 2000 złotych, dodatek specjalny – 1468 złotych oraz dodatek za wysługę lat – 1014 złotych i 60 groszy. Jest to jak zaznaczył radny wynagrodzenie na takim samym poziomie jak pensja poprzedniego burmistrza – Jerzego Marka Olecha. Radni przyjęli uchwałę jednogłośnie.

Na temat budżetu gminy na rok 2015 będziemy jeszcze pisać.

Continue Reading
Comments

Informacje

Wyjazd do Berlina: organy coraz bliżej (ZOBACZ i POSŁUCHAJ)

Published

on

Delegacja z parafii pw. św. Ottona udała się 19 lutego do Berlina, aby zobaczyć 35-głosowe organy piszczałkowe, które można kupić od jednego z tamtejszych kościołów.

(więcej…)

Continue Reading

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.