Connect with us

Informacje

Marzena Podzińska z pensją poprzednika

Published

on

Na poniedziałkowej sesji radni Rady Miejskiej przyjęli uchwałę ustanawiającą wynagrodzenie dla nowej burmistrz – Marzeny Podzińskiej. Jest ona taka sama jak pensja jej poprzednika.

Uchwałę o wysokości pensji burmistrz Podzińskiej przygotowała Komisja Budżetu w imieniu której zaprezentował ją jej przewodniczący – Mariusz Majak (okręg 1). Na wynagrodzenie w wysokości 9822 złote i 60 groszy brutto składają się: pensja zasadnicza – 5340 złotych, dodatek funkcyjny – 2000 złotych, dodatek specjalny – 1468 złotych oraz dodatek za wysługę lat – 1014 złotych i 60 groszy. Jest to jak zaznaczył radny wynagrodzenie na takim samym poziomie jak pensja poprzedniego burmistrza – Jerzego Marka Olecha. Radni przyjęli uchwałę jednogłośnie.

Na temat budżetu gminy na rok 2015 będziemy jeszcze pisać.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Published

on

W niedzielne popołudnie pyrzyccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawo jazdy kierującemu, który nie zdjął „nogi z gazu” i w terenie zabudowanym jechał 101 km/h.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

44 granaty moździerzowe wykopano w Brzezinie

Published

on

– W miejscowości Brzezin przy jednej z posesji w trakcie prac ziemnych natrafiono na wybuchowe znalezisko. – informuje pyrzycka policja. – Saperzy wydobyli z ziemi 44 granaty moździerzowe oraz 2 pociski do granatnika typu Panzerfaust.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.