Connect with us

Informacje

Już jest zarządca szpitala do rozstrzygnięcia konkursu

Published

on

Zarząd Powiatu Pyrzyckiego rozwiązał umowę z dotychczasowym dyrektorem Szpitala Powiatowego – Ryszardem Grzesiakiem. Podpisana jednak została umowa o zarządzanie jednostką na czas określony. Nowego dyrektora wyłoni konkurs.

Decyzją zarządu umowę o zarządzanie szpitalem do czasu wyłonienia nowego dyrektora podpisano z Iwoną Zibrowską-Osóch, dotychczasową wicedyrektor. Do tej pory była ona odpowiedzialna za lecznictwo długoterminowe, a wcześniej była samodzielnym kierownikiem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. W ostatnich wyborach samorządowych kandydowała do Rady Miejskiej z komitetu wyborczego Marzeny Podzińskiej. Wcześniej próbowała swoich sił w wyborach parlamentarnych i samorządowych, zawsze startując z komitetów związanych z Sojuszem Lewicy Demokratycznej.

Continue Reading
Comments

Informacje

Wyjazd do Berlina: organy coraz bliżej (ZOBACZ i POSŁUCHAJ)

Published

on

Delegacja z parafii pw. św. Ottona udała się 19 lutego do Berlina, aby zobaczyć 35-głosowe organy piszczałkowe, które można kupić od jednego z tamtejszych kościołów.

(więcej…)

Continue Reading

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.