Connect with us

Sport

Pyrzyczanie na Memoriale

Published

on

62. Memoriał Janusza Kusocińskiego odbył się 18 czerwca w Szczecinie. Na zawody wybrał się Pyrzycki Klub Olimpijczyka, który na zawody jeździ co roku. Największe emocje wśród Pyrzyckich kibiców wzbudził bieg na 1500m kobiet, w którym rywalizowała Sofia Ennaoui, która dwukrotnie wygrywała Szczecińskie zawody. W tym roku również była faworytką, jednak tym razem nie udało się wygrać. Sofia zajęła drugi miejsce, przegrywają tylko z inną reprezentantką kraju, Angeliką Cichocką. Forma jednak powinna przyjść na ważniejsze starty, a te w najbliższym czasie są 3: Mistrzostwa Europy w Amsterdamie, Mistrzostwa świata juniorów w Bydgoszczy i Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Dlatego też Pyrzyccy kibice wracali pełni optymizmu, i nadzieji przed tym co w sezonie najważniejsze.

Fot. Zbigniew Jabłoński

Continue Reading
Advertisement
Comments

Informacje

Spartakiada Przedszkolaków (GALERIA)

Published

on

16 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej przy ulicy Rejtana w Pyrzycach odbyła się II Spartakiada Przedszkolaków o Puchar Burmistrza Pyrzyc.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Szybka dycha przebiegła

Published

on

Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR była mocnym otwarciem sezonu. Na listach startowych obu dystansów zanotowano ponad 1000 osób. Impreza, choć to dopiero druga edycja, stała się już jednym  z największych biegów na 10 km w województwie zachodniopomorskim.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.