Connect with us

Sport

Pyrzyczanie na Memoriale

Published

on

62. Memoriał Janusza Kusocińskiego odbył się 18 czerwca w Szczecinie. Na zawody wybrał się Pyrzycki Klub Olimpijczyka, który na zawody jeździ co roku. Największe emocje wśród Pyrzyckich kibiców wzbudził bieg na 1500m kobiet, w którym rywalizowała Sofia Ennaoui, która dwukrotnie wygrywała Szczecińskie zawody. W tym roku również była faworytką, jednak tym razem nie udało się wygrać. Sofia zajęła drugi miejsce, przegrywają tylko z inną reprezentantką kraju, Angeliką Cichocką. Forma jednak powinna przyjść na ważniejsze starty, a te w najbliższym czasie są 3: Mistrzostwa Europy w Amsterdamie, Mistrzostwa świata juniorów w Bydgoszczy i Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Dlatego też Pyrzyccy kibice wracali pełni optymizmu, i nadzieji przed tym co w sezonie najważniejsze.

Fot. Zbigniew Jabłoński

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Sokół przygotowuje się pełną parą

Published

on

Rezerwy  Sokoła w nadchodzącym sezonie 2018/2019 zmieniają grupę, zespół będzie występował w rozgrywkach C-klasy grupa 2.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Sukcesy w zawodach regionalnych

Published

on

18 maja 2018 roku WSZS w Szczecinie wyznaczył jako dzień rozgrywania ćwierćfinałów wojewódzkich w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Uczniowie SP w Żabowie pojechali do Szczecina gdzie wygrywając 3 mecze przy jednym przegranym awansowali do półfinałów.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.