Connect with us

Sport

Pyrzyczanie na Memoriale

Published

on

62. Memoriał Janusza Kusocińskiego odbył się 18 czerwca w Szczecinie. Na zawody wybrał się Pyrzycki Klub Olimpijczyka, który na zawody jeździ co roku. Największe emocje wśród Pyrzyckich kibiców wzbudził bieg na 1500m kobiet, w którym rywalizowała Sofia Ennaoui, która dwukrotnie wygrywała Szczecińskie zawody. W tym roku również była faworytką, jednak tym razem nie udało się wygrać. Sofia zajęła drugi miejsce, przegrywają tylko z inną reprezentantką kraju, Angeliką Cichocką. Forma jednak powinna przyjść na ważniejsze starty, a te w najbliższym czasie są 3: Mistrzostwa Europy w Amsterdamie, Mistrzostwa świata juniorów w Bydgoszczy i Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Dlatego też Pyrzyccy kibice wracali pełni optymizmu, i nadzieji przed tym co w sezonie najważniejsze.

Fot. Zbigniew Jabłoński

Continue Reading
Comments

Powiat

Powiatowe zawody w unihokeju

Published

on

Rekordowa ilość 22 reprezentacji wzięła udział  17 – 18 listopada 2017 r. w mistrzostwach powiatu w unihokeju szkół podstawowych (do VI klasy włącznie), rozgrywanych w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kozielicach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Spartakus w Wolinie

Published

on

11 listopada w Wolinie odbył się turniej zapaśniczy w najmłodszych kategoriach wiekowych. W zawodach uczestniczyło około 140 zawodników z 10 klubów województwa zachodniopomorskiego. 

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.