Connect with us

Informacje

Niby Pyrzyce, a ciemności egipskie

Published

on

Wielkimi krokami zbliża się jesień więc i dni są coraz krótsze. Niestety powoduje to utrudnienia dla kierowców i pieszych. Do naszej redakcji zgłaszają się mieszkańcy, którzy twierdzą, że latarnie uliczne włączane są zbyt późno.

Oświetlenie uliczne w centrum Pyrzyc dzisiaj włączone zostało około godz. 20:05, mimo że tzw. „szarówka” była już około godz. 19:30. Niestety oświetlone wtedy zostało niecałe miasto. Egipskie ciemności panują m.in. na ul. Stargardzkiej od skrzyżowania z ul. Narutowicza do torów kolejowych oraz na połowie ul. Ogrodowej. Warto by było, aby władze miejskie zainteresowały się tematem regulacji włączania oświetlenia ulic, aby mieszkańcy zarówno piesi jak i zmotoryzowani mogli bezpiecznie przemieszczać się po mieście.

Muszą nam Państwo uwierzyć na słowo, że na zdjęciu jest ul. Stargardzka.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Published

on

W niedzielne popołudnie pyrzyccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawo jazdy kierującemu, który nie zdjął „nogi z gazu” i w terenie zabudowanym jechał 101 km/h.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

44 granaty moździerzowe wykopano w Brzezinie

Published

on

– W miejscowości Brzezin przy jednej z posesji w trakcie prac ziemnych natrafiono na wybuchowe znalezisko. – informuje pyrzycka policja. – Saperzy wydobyli z ziemi 44 granaty moździerzowe oraz 2 pociski do granatnika typu Panzerfaust.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.