Connect with us

Informacje

Niby Pyrzyce, a ciemności egipskie

Published

on

Wielkimi krokami zbliża się jesień więc i dni są coraz krótsze. Niestety powoduje to utrudnienia dla kierowców i pieszych. Do naszej redakcji zgłaszają się mieszkańcy, którzy twierdzą, że latarnie uliczne włączane są zbyt późno.

Oświetlenie uliczne w centrum Pyrzyc dzisiaj włączone zostało około godz. 20:05, mimo że tzw. „szarówka” była już około godz. 19:30. Niestety oświetlone wtedy zostało niecałe miasto. Egipskie ciemności panują m.in. na ul. Stargardzkiej od skrzyżowania z ul. Narutowicza do torów kolejowych oraz na połowie ul. Ogrodowej. Warto by było, aby władze miejskie zainteresowały się tematem regulacji włączania oświetlenia ulic, aby mieszkańcy zarówno piesi jak i zmotoryzowani mogli bezpiecznie przemieszczać się po mieście.

Muszą nam Państwo uwierzyć na słowo, że na zdjęciu jest ul. Stargardzka.

Continue Reading
Comments

Informacje

Wyjazd do Berlina: organy coraz bliżej (ZOBACZ i POSŁUCHAJ)

Published

on

Delegacja z parafii pw. św. Ottona udała się 19 lutego do Berlina, aby zobaczyć 35-głosowe organy piszczałkowe, które można kupić od jednego z tamtejszych kościołów.

(więcej…)

Continue Reading

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.