Connect with us

Informacje

Napad na bank w Bielicach

Published

on

Ostatnia noc na długo zapisze się w pamięci mieszkańców Bielic i pracowników Banku Spółdzielczego. Około 3:00 w nocy złodzieje wysadzili drzwi do bielickiego oddziału Banku Spółdzielczego oraz tamtejszy bankomat.

Do wysadzenia drzwi sprawcy użyli ładunku wybuchowego. Zrabowali także znajdujące się w bankomacie pieniądze. Z maszyny praktycznie nic nie zostało. Jak dowiedzieliśmy się w Pyrzycko-Stargardzkim Banku Spółdzielczym największym problemem jest to, że wybuch naruszył konstrukcję budynku do tego stopnia, że obecnie nie nadaje się on do użytku. Z pomocą jednak pospieszyła Gmina Bielice, która udostępni na potrzeby banku dwa pomieszczenia w Urzędzie Gminy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to bank w urzędzie zostanie uruchomiony w następnym tygodniu.

Na zdjęciu siedziba banku zaraz po wybudowaniu w 2013 roku.

Continue Reading
Comments

Informacje

Wyjazd do Berlina: organy coraz bliżej (ZOBACZ i POSŁUCHAJ)

Published

on

Delegacja z parafii pw. św. Ottona udała się 19 lutego do Berlina, aby zobaczyć 35-głosowe organy piszczałkowe, które można kupić od jednego z tamtejszych kościołów.

(więcej…)

Continue Reading

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.