Connect with us

Informacje

Napad na bank w Bielicach

Published

on

Ostatnia noc na długo zapisze się w pamięci mieszkańców Bielic i pracowników Banku Spółdzielczego. Około 3:00 w nocy złodzieje wysadzili drzwi do bielickiego oddziału Banku Spółdzielczego oraz tamtejszy bankomat.

Do wysadzenia drzwi sprawcy użyli ładunku wybuchowego. Zrabowali także znajdujące się w bankomacie pieniądze. Z maszyny praktycznie nic nie zostało. Jak dowiedzieliśmy się w Pyrzycko-Stargardzkim Banku Spółdzielczym największym problemem jest to, że wybuch naruszył konstrukcję budynku do tego stopnia, że obecnie nie nadaje się on do użytku. Z pomocą jednak pospieszyła Gmina Bielice, która udostępni na potrzeby banku dwa pomieszczenia w Urzędzie Gminy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to bank w urzędzie zostanie uruchomiony w następnym tygodniu.

Na zdjęciu siedziba banku zaraz po wybudowaniu w 2013 roku.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Published

on

W niedzielne popołudnie pyrzyccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawo jazdy kierującemu, który nie zdjął „nogi z gazu” i w terenie zabudowanym jechał 101 km/h.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

44 granaty moździerzowe wykopano w Brzezinie

Published

on

– W miejscowości Brzezin przy jednej z posesji w trakcie prac ziemnych natrafiono na wybuchowe znalezisko. – informuje pyrzycka policja. – Saperzy wydobyli z ziemi 44 granaty moździerzowe oraz 2 pociski do granatnika typu Panzerfaust.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.