Connect with us

Fotogalerie

Warsztaty jak nowe (galeria)

Published

on

W okresie wakacyjnym w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach poddano modernizacji halę głównąwarsztatów szkolnych.

Dzięki środkomfinansowym Starostwa Powiatowego w Pyrzycach wymieniono pokrycie dachowe wraz z obróbką blacharską i orynnowaniem, zamontowano 12 sztuk świetlików dachowych łukowych z płyt z poliwęglanu. Aby zapewnić właściwą temperaturę na hali wymieniono okna, a także wstawiono nową bramę wjazdową. Wnętrze hali głównej, tj. ściany i sufit zostały wyrównane oraz pomalowane. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków zabezpieczono i pomalowano betonowe posadzki.   

Prace te znacznie poprawiły bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno nauczycieli, jak i uczniów odbywających praktyczną naukę zawodu.

Całkowity koszt remontu hali głównej warsztatów szkolnych wyniósł 140 tys. zł.

Estera Witkowska

ZS nr 2 CKU

Continue Reading
Advertisement

Fotogalerie

Pięknie i uroczyście. Boże Ciało u Chrystusowców (GALERIA)

Published

on

Procesja Bożego Ciała w pyrzyckiej parafii Chrystusowców przeszła tradycyjną trasą. Kazanie przy ostatnim ołtarzu wygłosił ks. Michał Ogrodnik SChr, który po nabożeństwie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. 

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Kolorowy pochód i ognisko – parafia pw. NMP Bolesnej świętuje 100 lat wolności (GALERIA)

Published

on

Barwnym pochodem w okolicznościowych strojach, ogniskiem i wspólnym śpiewaniem patriotycznych pieśni pyrzycka rada Rycerzy Kolumba i parafia pw. NMP Bolesnej zachęcały Pyrzyczan do wspólnych obchodów 100-lecia niepodległości.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.