Connect with us

Fotogalerie

Warsztaty jak nowe (galeria)

Published

on

W okresie wakacyjnym w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach poddano modernizacji halę głównąwarsztatów szkolnych.

Dzięki środkomfinansowym Starostwa Powiatowego w Pyrzycach wymieniono pokrycie dachowe wraz z obróbką blacharską i orynnowaniem, zamontowano 12 sztuk świetlików dachowych łukowych z płyt z poliwęglanu. Aby zapewnić właściwą temperaturę na hali wymieniono okna, a także wstawiono nową bramę wjazdową. Wnętrze hali głównej, tj. ściany i sufit zostały wyrównane oraz pomalowane. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków zabezpieczono i pomalowano betonowe posadzki.   

Prace te znacznie poprawiły bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno nauczycieli, jak i uczniów odbywających praktyczną naukę zawodu.

Całkowity koszt remontu hali głównej warsztatów szkolnych wyniósł 140 tys. zł.

Estera Witkowska

ZS nr 2 CKU

Continue Reading
Advertisement

Fotogalerie

Ogólniak rozpoczął wakacje (GALERIA)

Published

on

Zakończenie roku szkolnego jest wydarzeniem szczególnym dla każdego ucznia. W tym roku przypadło ono na 22 czerwca. Co prawda uroczystości w lokalnych placówkach odbywały się w innym czasie i różnych miejscach, jednak wspólnym mianownikiem było docenienie wszelkich sukcesów, które osiągnęli uczniowie, a także ich zaangażowania w rozmaite przedsięwzięcia.

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Pięknie i uroczyście. Boże Ciało u Chrystusowców (GALERIA)

Published

on

Procesja Bożego Ciała w pyrzyckiej parafii Chrystusowców przeszła tradycyjną trasą. Kazanie przy ostatnim ołtarzu wygłosił ks. Michał Ogrodnik SChr, który po nabożeństwie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. 

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.