Connect with us

Fotogalerie

Warsztaty jak nowe (galeria)

Published

on

W okresie wakacyjnym w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach poddano modernizacji halę głównąwarsztatów szkolnych.

Dzięki środkomfinansowym Starostwa Powiatowego w Pyrzycach wymieniono pokrycie dachowe wraz z obróbką blacharską i orynnowaniem, zamontowano 12 sztuk świetlików dachowych łukowych z płyt z poliwęglanu. Aby zapewnić właściwą temperaturę na hali wymieniono okna, a także wstawiono nową bramę wjazdową. Wnętrze hali głównej, tj. ściany i sufit zostały wyrównane oraz pomalowane. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków zabezpieczono i pomalowano betonowe posadzki.   

Prace te znacznie poprawiły bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno nauczycieli, jak i uczniów odbywających praktyczną naukę zawodu.

Całkowity koszt remontu hali głównej warsztatów szkolnych wyniósł 140 tys. zł.

Estera Witkowska

ZS nr 2 CKU

Continue Reading
Comments

Fotogalerie

Orkiestra zagrała w Pyrzycach (GALERIA)

Published

on

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny odbył się w Pyrzyckim Domu Kultury. Informację na temat zebranych środków podamy, jak tylko ją otrzymamy.

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Muzyczni w wydaniu świątecznym (GALERIA)

Published

on

Pyrzycka Szkoła Muzyczna dała tradycyjny koncert w repertuarze świąteczno-noworocznym. Był też świetną okazją nie tylko do posłuchania kolęd czy pastorałek, ale także do podziwiania postępów młodych Pyrzyczan.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.