Connect with us

Fotogalerie

Pożar pod lasem w Trzeborzu (galeria)

Published

on

 

W niedzielny (10.09) poranek chwilę po godzinie 8.00 do PSK PSP Pyrzyce wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru pod lasem w miejscowości Trzebórz. Na miejsce została zadysponowana jednostka OSP Tetyń z pobliskiej miejscowości oraz zastęp z PSP Pyrzyce. 

          Zastęp z OSP Tetyń po dotarciu na miejsce dokonał rozpoznania w wyniku, którego ustalono, że pożarem objęte są bele słomy znajdujące się w pobliżu lasu. Na miejscu pojawił się również zastęp zadysponowany z PSP Pyrzyce, który udzielił wsparcia działającym na miejscu strażakom. W wyniku prowadzonych działań zdecydowano o wysłaniu na miejsce jeszcze jednego zastępu z OSP Tetyń.

          Systematycznie przerzucane są bele słomy oraz zalewane wodą. W tej chwili na miejscu akcji znajdują się dwa zastępy z OSP Tetyń (GCBA i GLM).

Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego

Continue Reading
Comments

Fotogalerie

Orkiestra zagrała w Pyrzycach (GALERIA)

Published

on

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny odbył się w Pyrzyckim Domu Kultury. Informację na temat zebranych środków podamy, jak tylko ją otrzymamy.

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Muzyczni w wydaniu świątecznym (GALERIA)

Published

on

Pyrzycka Szkoła Muzyczna dała tradycyjny koncert w repertuarze świąteczno-noworocznym. Był też świetną okazją nie tylko do posłuchania kolęd czy pastorałek, ale także do podziwiania postępów młodych Pyrzyczan.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.