Connect with us

Fotogalerie

Pożar pod lasem w Trzeborzu (galeria)

Published

on

 

W niedzielny (10.09) poranek chwilę po godzinie 8.00 do PSK PSP Pyrzyce wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru pod lasem w miejscowości Trzebórz. Na miejsce została zadysponowana jednostka OSP Tetyń z pobliskiej miejscowości oraz zastęp z PSP Pyrzyce. 

          Zastęp z OSP Tetyń po dotarciu na miejsce dokonał rozpoznania w wyniku, którego ustalono, że pożarem objęte są bele słomy znajdujące się w pobliżu lasu. Na miejscu pojawił się również zastęp zadysponowany z PSP Pyrzyce, który udzielił wsparcia działającym na miejscu strażakom. W wyniku prowadzonych działań zdecydowano o wysłaniu na miejsce jeszcze jednego zastępu z OSP Tetyń.

          Systematycznie przerzucane są bele słomy oraz zalewane wodą. W tej chwili na miejscu akcji znajdują się dwa zastępy z OSP Tetyń (GCBA i GLM).

Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego

Continue Reading
Advertisement

Fotogalerie

Ogólniak rozpoczął wakacje (GALERIA)

Published

on

Zakończenie roku szkolnego jest wydarzeniem szczególnym dla każdego ucznia. W tym roku przypadło ono na 22 czerwca. Co prawda uroczystości w lokalnych placówkach odbywały się w innym czasie i różnych miejscach, jednak wspólnym mianownikiem było docenienie wszelkich sukcesów, które osiągnęli uczniowie, a także ich zaangażowania w rozmaite przedsięwzięcia.

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Pięknie i uroczyście. Boże Ciało u Chrystusowców (GALERIA)

Published

on

Procesja Bożego Ciała w pyrzyckiej parafii Chrystusowców przeszła tradycyjną trasą. Kazanie przy ostatnim ołtarzu wygłosił ks. Michał Ogrodnik SChr, który po nabożeństwie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. 

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.