Connect with us

Fotogalerie

Pożar pod lasem w Trzeborzu (galeria)

Published

on

 

W niedzielny (10.09) poranek chwilę po godzinie 8.00 do PSK PSP Pyrzyce wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru pod lasem w miejscowości Trzebórz. Na miejsce została zadysponowana jednostka OSP Tetyń z pobliskiej miejscowości oraz zastęp z PSP Pyrzyce. 

          Zastęp z OSP Tetyń po dotarciu na miejsce dokonał rozpoznania w wyniku, którego ustalono, że pożarem objęte są bele słomy znajdujące się w pobliżu lasu. Na miejscu pojawił się również zastęp zadysponowany z PSP Pyrzyce, który udzielił wsparcia działającym na miejscu strażakom. W wyniku prowadzonych działań zdecydowano o wysłaniu na miejsce jeszcze jednego zastępu z OSP Tetyń.

          Systematycznie przerzucane są bele słomy oraz zalewane wodą. W tej chwili na miejscu akcji znajdują się dwa zastępy z OSP Tetyń (GCBA i GLM).

Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego

Continue Reading
Advertisement

Fotogalerie

Pięknie i uroczyście. Boże Ciało u Chrystusowców (GALERIA)

Published

on

Procesja Bożego Ciała w pyrzyckiej parafii Chrystusowców przeszła tradycyjną trasą. Kazanie przy ostatnim ołtarzu wygłosił ks. Michał Ogrodnik SChr, który po nabożeństwie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. 

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Kolorowy pochód i ognisko – parafia pw. NMP Bolesnej świętuje 100 lat wolności (GALERIA)

Published

on

Barwnym pochodem w okolicznościowych strojach, ogniskiem i wspólnym śpiewaniem patriotycznych pieśni pyrzycka rada Rycerzy Kolumba i parafia pw. NMP Bolesnej zachęcały Pyrzyczan do wspólnych obchodów 100-lecia niepodległości.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.