Connect with us

Informacje

Ewa Gąsiorowska-Nawój członkiem Zarządu Powiatu

Published

on

Rada Powiatu Pyrzyckiego na nadzwyczajnej sesji wybrała nowego członka Zarządu Powiatu. Została nim Ewa Gąsiorowska-Nawój z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Kandydaturę zaproponował starosta Stanisław Stępień, wcześniej została zarekomendowana w ramach umowy koalicyjnej przez Polskie Stronnictwo Ludowe. Wśród obecnych trzynastu radnych w głosowaniu tajnym kandydatka otrzymała 10 głosów „za”, dwa głosy „przeciw” oddano też jeden głos nieważny.  Tego samego dnia nowa członkini zarządu objęła już swoją funkcję, oprócz pracy w samym organie wykonawczym powiatu pełnić będzie – podobnie jak jej poprzednik – funkcję dyrektora Wydziały Dróg i Komunikacji Starostwa Powiatowego w Pyrzycach.

Ewa Gąsiorowska-Nawój ma 36 lat i mieszka w Płońsku w gminie Przelewice. Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa. Początek kariery zawodowej poświęciła na pracę w prywatnym biurze projektowym. Pierwsze spotkanie z pracą samorządową miało miejsce siedem lat temu. Podjęła wówczas pracę w Urzędzie Gminy Przelewice. W tej jednostce pracowała do początku obecnego roku. W ostatnim czasie piastowała stanowisko Kierownika Referatu Inwestycji i Planowania Urzędu Gminy Przelewice. W maju podjęła pracę w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie w Wydziale Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Nowa członkini zarządu specjalizuje się w realizacji inwestycji publicznych i pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Jest Sekretarzem Zarządu Powiatowego PSL w Pyrzycach, a także sekretarzem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Pyrzycach.

Continue Reading
Comments

Informacje

Wyjazd do Berlina: organy coraz bliżej (ZOBACZ i POSŁUCHAJ)

Published

on

Delegacja z parafii pw. św. Ottona udała się 19 lutego do Berlina, aby zobaczyć 35-głosowe organy piszczałkowe, które można kupić od jednego z tamtejszych kościołów.

(więcej…)

Continue Reading

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.