Connect with us

Informacje

Ewa Gąsiorowska-Nawój członkiem Zarządu Powiatu

Published

on

Rada Powiatu Pyrzyckiego na nadzwyczajnej sesji wybrała nowego członka Zarządu Powiatu. Została nim Ewa Gąsiorowska-Nawój z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Kandydaturę zaproponował starosta Stanisław Stępień, wcześniej została zarekomendowana w ramach umowy koalicyjnej przez Polskie Stronnictwo Ludowe. Wśród obecnych trzynastu radnych w głosowaniu tajnym kandydatka otrzymała 10 głosów „za”, dwa głosy „przeciw” oddano też jeden głos nieważny.  Tego samego dnia nowa członkini zarządu objęła już swoją funkcję, oprócz pracy w samym organie wykonawczym powiatu pełnić będzie – podobnie jak jej poprzednik – funkcję dyrektora Wydziały Dróg i Komunikacji Starostwa Powiatowego w Pyrzycach.

Ewa Gąsiorowska-Nawój ma 36 lat i mieszka w Płońsku w gminie Przelewice. Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa. Początek kariery zawodowej poświęciła na pracę w prywatnym biurze projektowym. Pierwsze spotkanie z pracą samorządową miało miejsce siedem lat temu. Podjęła wówczas pracę w Urzędzie Gminy Przelewice. W tej jednostce pracowała do początku obecnego roku. W ostatnim czasie piastowała stanowisko Kierownika Referatu Inwestycji i Planowania Urzędu Gminy Przelewice. W maju podjęła pracę w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie w Wydziale Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Nowa członkini zarządu specjalizuje się w realizacji inwestycji publicznych i pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Jest Sekretarzem Zarządu Powiatowego PSL w Pyrzycach, a także sekretarzem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Pyrzycach.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Published

on

W niedzielne popołudnie pyrzyccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawo jazdy kierującemu, który nie zdjął „nogi z gazu” i w terenie zabudowanym jechał 101 km/h.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

44 granaty moździerzowe wykopano w Brzezinie

Published

on

– W miejscowości Brzezin przy jednej z posesji w trakcie prac ziemnych natrafiono na wybuchowe znalezisko. – informuje pyrzycka policja. – Saperzy wydobyli z ziemi 44 granaty moździerzowe oraz 2 pociski do granatnika typu Panzerfaust.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.