Connect with us

Informacje

Skutki orkanu – zniszczony przystanek, poblokowane drogi (ZDJĘCIA)

Published

on

Orkan „Grzegorz”, który nocą przeszedł przez okolicę dał się we znaki mieszkańcom powiatu pyrzyckiego.

Jeszcze w nocy występowały ograniczenia w dostawie prądu. Wichura połamała jedno z drzew przy ul. Staromiejskiej, blokując tym samym chodnik. W Łozicach połamane drzewo zniszczyło przystanek autobusowy. Od godziny 5:00 straż pożarna z Babina usuwała z dróg połamane gałęzie. Z samego rana strażacy z Przelewic usuwali powalone drzewo w Bylicach oraz zabezpieczali dach w Kosinie. Straż pożarna w Mielnie interweniowała przy powalonym drzewie i zniszczonym dachu budynku gospodarczego.

Stow. Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego, Pyrzyce24.eu

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.