Connect with us

Informacje

Zakorkowane Pyrzyce – przeczytaj, gdzie nie jechać

Published

on

Poniedziałkowy popołudniowy szczyt komunikacyjny trwa w Pyrzycach w najlepsze. Wiele osób już dzisiaj wybiera się na groby bliskich, ponieważ uroczystość Wszystkich Świętych wypada w środku tygodnia. W Pyrzycach jest zmieniona organizacja ruchu, a policja apeluje o ostrożność.

Od około godziny 14:00 utrudniony jest przejazd ulicą Bogusława, która korkuje się już od ul. Szczecińskiej. Przyjeżdżającym do Pyrzyc od strony Szczecina radzimy, aby już przed Żabowem skręcić w stronę Ryszewka i dojechać do Pyrzyc od strony Stargardu.

Przypominamy też o zmienionej organizacji ruchu. Ulica Cmentarna (między starym, a nowym cmentarzem) jest jednokierunkowa z kierunkiem jazdy od ul. Mickiewicza. Oznacza to, że do cmentarza nie dojedziemy od strony ul. Kościuszki. 

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i cały czas prowadzi akcję „Znicz”. Na ulicach możemy spotkać więcej policjantów, szczególnie kontrolujących kierowców.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.