Connect with us

Informacje

Zakorkowane Pyrzyce – przeczytaj, gdzie nie jechać

Published

on

Poniedziałkowy popołudniowy szczyt komunikacyjny trwa w Pyrzycach w najlepsze. Wiele osób już dzisiaj wybiera się na groby bliskich, ponieważ uroczystość Wszystkich Świętych wypada w środku tygodnia. W Pyrzycach jest zmieniona organizacja ruchu, a policja apeluje o ostrożność.

Od około godziny 14:00 utrudniony jest przejazd ulicą Bogusława, która korkuje się już od ul. Szczecińskiej. Przyjeżdżającym do Pyrzyc od strony Szczecina radzimy, aby już przed Żabowem skręcić w stronę Ryszewka i dojechać do Pyrzyc od strony Stargardu.

Przypominamy też o zmienionej organizacji ruchu. Ulica Cmentarna (między starym, a nowym cmentarzem) jest jednokierunkowa z kierunkiem jazdy od ul. Mickiewicza. Oznacza to, że do cmentarza nie dojedziemy od strony ul. Kościuszki. 

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i cały czas prowadzi akcję „Znicz”. Na ulicach możemy spotkać więcej policjantów, szczególnie kontrolujących kierowców.

Continue Reading
Comments

Informacje

Wyjazd do Berlina: organy coraz bliżej (ZOBACZ i POSŁUCHAJ)

Published

on

Delegacja z parafii pw. św. Ottona udała się 19 lutego do Berlina, aby zobaczyć 35-głosowe organy piszczałkowe, które można kupić od jednego z tamtejszych kościołów.

(więcej…)

Continue Reading

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.