Connect with us

Informacje

Zakorkowane Pyrzyce – przeczytaj, gdzie nie jechać

Published

on

Poniedziałkowy popołudniowy szczyt komunikacyjny trwa w Pyrzycach w najlepsze. Wiele osób już dzisiaj wybiera się na groby bliskich, ponieważ uroczystość Wszystkich Świętych wypada w środku tygodnia. W Pyrzycach jest zmieniona organizacja ruchu, a policja apeluje o ostrożność.

Od około godziny 14:00 utrudniony jest przejazd ulicą Bogusława, która korkuje się już od ul. Szczecińskiej. Przyjeżdżającym do Pyrzyc od strony Szczecina radzimy, aby już przed Żabowem skręcić w stronę Ryszewka i dojechać do Pyrzyc od strony Stargardu.

Przypominamy też o zmienionej organizacji ruchu. Ulica Cmentarna (między starym, a nowym cmentarzem) jest jednokierunkowa z kierunkiem jazdy od ul. Mickiewicza. Oznacza to, że do cmentarza nie dojedziemy od strony ul. Kościuszki. 

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i cały czas prowadzi akcję „Znicz”. Na ulicach możemy spotkać więcej policjantów, szczególnie kontrolujących kierowców.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Published

on

W niedzielne popołudnie pyrzyccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawo jazdy kierującemu, który nie zdjął „nogi z gazu” i w terenie zabudowanym jechał 101 km/h.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

44 granaty moździerzowe wykopano w Brzezinie

Published

on

– W miejscowości Brzezin przy jednej z posesji w trakcie prac ziemnych natrafiono na wybuchowe znalezisko. – informuje pyrzycka policja. – Saperzy wydobyli z ziemi 44 granaty moździerzowe oraz 2 pociski do granatnika typu Panzerfaust.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.