Connect with us

Informacje

Przewoźnik zawiesił działalność

Published

on

Mogą pojawić się problemy z dotarciem do Szczecina i Gorzowa. Jeden z przewoźników pokonujących trasy przez Pyrzyce zawiesił swoją działalność.

Mowa o firmie „Krajan”, której busy od wielu lat kursowały na trasach z Gorzowa do Szczecina przez okoliczne miejscowości, w tym Pyrzyce. Przewoźnik we wtorek zawiesił swoją działalność. Nie znamy powodów i szczegółów tematu. Na stronie internetowej widnieje jedynie lakoniczny komunikat. Pozostali przewoźnicy kursują tak jak do tej pory.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.