Connect with us

Informacje

Przewoźnik zawiesił działalność

Published

on

Mogą pojawić się problemy z dotarciem do Szczecina i Gorzowa. Jeden z przewoźników pokonujących trasy przez Pyrzyce zawiesił swoją działalność.

Mowa o firmie „Krajan”, której busy od wielu lat kursowały na trasach z Gorzowa do Szczecina przez okoliczne miejscowości, w tym Pyrzyce. Przewoźnik we wtorek zawiesił swoją działalność. Nie znamy powodów i szczegółów tematu. Na stronie internetowej widnieje jedynie lakoniczny komunikat. Pozostali przewoźnicy kursują tak jak do tej pory.

Continue Reading
Advertisement

Fotogalerie

Ogólniak rozpoczął wakacje (GALERIA)

Published

on

Zakończenie roku szkolnego jest wydarzeniem szczególnym dla każdego ucznia. W tym roku przypadło ono na 22 czerwca. Co prawda uroczystości w lokalnych placówkach odbywały się w innym czasie i różnych miejscach, jednak wspólnym mianownikiem było docenienie wszelkich sukcesów, które osiągnęli uczniowie, a także ich zaangażowania w rozmaite przedsięwzięcia.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Zakończenie roku szkolnego w ZS nr 2 (GALERIA)

Published

on

22 czerwca 2018 r. o godzinie 9:00 uroczystym apelem pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Jak podkreślił w swoim przemówieniu dyrektor szkoły – Paweł Palczyński – jest to długo wyczekiwany dzień zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.