Noc w bibliotece w technikum

Siódma „Noc w Bibliotece” już za nami! Kolejna głośna, gwarna noc odbyła się z 26 na 27 października 2017 roku w Zespole Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach. Biblioteka pękała w szwach! Jeszcze nigdy nie było nas aż tylu! Samych absolwentów przyjechało aż siedemnaścioro! Niektórzy nawet z dziećmi! Rośnie nam nowe pokolenie miłośników biblioteki nocą J Wspaniale było zobaczyć znajome twarze osób, które skończyły już szkołę, czasem dawno temu. Wielu było też „nocnych debiutantów”, także pierwszoklasistów.

Było jak zwykle –  i coś dla ducha: wspólne śpiewanie karaoke, kabaret, filmy, zdjęcia, „nocne rozmowy Polaków” i coś dla ciała: spacery po boisku, gra w siatkówkę i pyszne ciasta.

Nie mogę nie wspomnieć o szczególnym występie Pawła Poźlewicza i Łukasza Augustyniaka, który wzbudził w nas wiele emocji i na pewno na długo zapisał się w naszej pamięci! Okazało się – nie po raz pierwszy zresztą – że nasza młodzież jest niezwykle kreatywna nawet o północy J

Większość uczestników dzielnie dotrwała do rana, tylko niektórzy skorzystali z materaców i poduszek, poddając się Morfeuszowi.

Po porannym sprzątaniu wszyscy otrzymali certyfikaty wytrwałego czytelnika, po czym siłą woli udali się na lekcje…

Joanna Pniewska

 

Organizatorzy

Joanna Pniewska, Agata Grabowicz, Grzegorz Młynarski