Connect with us

Informacje

Pożar w Siemczynie

Published

on

Dzisiaj (13.01) przed godziną 15:00 Straż Pożarna odebrała zgłoszenie o pożarze w Siemczynie.

Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy z PSP Pyrzyce, 1 zastęp OSP Kozielice, 2 zastępy OSP Tetyń oraz patrol Policji. Po przybyciu na miejsce strażacy zastali pożar blaszanych garaży. W trakcie prowadzenia akcji okazało się, że całkowitemu spaleniu uległ zaparkowany w garażu samochód osobowy. 

Tekst i fot.: SRPP

 

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Wypadek na Mickiewicza. Jedna osoba w szpitalu.

Published

on

Jak podawaliśmy, wczoraj na wysokości cmentarza w Pyrzycach doszło do wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej z JRG Pyrzyce, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 2 patrole Policji. Przez pewien czas ul. Mickiewicza w miejscu wypadku była nieprzejezdna, a policjanci kierowali pojazdy na objazd. Poszkodowana z ranami ciętymi twarzy została przewieziona przez pogotowie do szpitala.

SRPP

Continue Reading

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.