Connect with us

Informacje

Miłosz Łuszczyk odchodzi z PSLu

Published

on

Miłosz Łuszczyk – jeszcze do niedawna członek Zarządu Powiatu Pyrzyckiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego ogłosił dzisiaj wieczorem swoje odejście z partii.

O rezygnacji z członkostwa w ugrupowaniu poinformował na swoim profilu facebookowym. Kilka minut po godzinie 19:00 opublikował oświadczenie następującej treści:

„Do klubu poselskiego PSL dołącza Michał Kamiński. Polskie Stronnictwo Ludowe dla utrzymania klubu parlamentarnego tworzy fedarację z Unią Europejskich Demokratów. 
Oznacza to przygarnięcie takich osób jak posłowie Niesiołowski, Protasiewicz a także wspomniany Kamiński. Niestety, po raz kolejny politycy pokazują, że deale polityczne są dla nich najważniejsze. Nie chcę być dalej członkiem takiej organizacji i informuję, że rezygnuję z członkostwa w Polskim Stronnictwie Ludowym. Członkom Stronnictwa, którzy dalej działają i pozostają wierni swoim ideałom życzę powodzenia w swojej działalności.”

W powiatowym zarządzie PSL pełnił funkcję członka zarządu, a także wchodził w skład miejsko-gminnego zarządu partii w Pyrzycach

Continue Reading
Advertisement
Comments

Informacje

Przetwórnia ryb powstaje w Pyrzycach

Published

on

W dawnych zakładach mięsnych przy ul. Stargardzkiej powstaje przetwórnia ryb. Spotkanie z przedstawicielką firmy odbyło się w pyrzyckim magistracie.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

21-latek zatrzymany za narkotyki

Published

on

Pyrzycka policja informuje o kolejnym zatrzymaniu za posiadanie narkotyków.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.