Connect with us

Informacje

Miłosz Łuszczyk odchodzi z PSLu

Published

on

Miłosz Łuszczyk – jeszcze do niedawna członek Zarządu Powiatu Pyrzyckiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego ogłosił dzisiaj wieczorem swoje odejście z partii.

O rezygnacji z członkostwa w ugrupowaniu poinformował na swoim profilu facebookowym. Kilka minut po godzinie 19:00 opublikował oświadczenie następującej treści:

„Do klubu poselskiego PSL dołącza Michał Kamiński. Polskie Stronnictwo Ludowe dla utrzymania klubu parlamentarnego tworzy fedarację z Unią Europejskich Demokratów. 
Oznacza to przygarnięcie takich osób jak posłowie Niesiołowski, Protasiewicz a także wspomniany Kamiński. Niestety, po raz kolejny politycy pokazują, że deale polityczne są dla nich najważniejsze. Nie chcę być dalej członkiem takiej organizacji i informuję, że rezygnuję z członkostwa w Polskim Stronnictwie Ludowym. Członkom Stronnictwa, którzy dalej działają i pozostają wierni swoim ideałom życzę powodzenia w swojej działalności.”

W powiatowym zarządzie PSL pełnił funkcję członka zarządu, a także wchodził w skład miejsko-gminnego zarządu partii w Pyrzycach

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.