Connect with us

Informacje

Miłosz Łuszczyk odchodzi z PSLu

Published

on

Miłosz Łuszczyk – jeszcze do niedawna członek Zarządu Powiatu Pyrzyckiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego ogłosił dzisiaj wieczorem swoje odejście z partii.

O rezygnacji z członkostwa w ugrupowaniu poinformował na swoim profilu facebookowym. Kilka minut po godzinie 19:00 opublikował oświadczenie następującej treści:

„Do klubu poselskiego PSL dołącza Michał Kamiński. Polskie Stronnictwo Ludowe dla utrzymania klubu parlamentarnego tworzy fedarację z Unią Europejskich Demokratów. 
Oznacza to przygarnięcie takich osób jak posłowie Niesiołowski, Protasiewicz a także wspomniany Kamiński. Niestety, po raz kolejny politycy pokazują, że deale polityczne są dla nich najważniejsze. Nie chcę być dalej członkiem takiej organizacji i informuję, że rezygnuję z członkostwa w Polskim Stronnictwie Ludowym. Członkom Stronnictwa, którzy dalej działają i pozostają wierni swoim ideałom życzę powodzenia w swojej działalności.”

W powiatowym zarządzie PSL pełnił funkcję członka zarządu, a także wchodził w skład miejsko-gminnego zarządu partii w Pyrzycach

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Miasto wyremontuje ul. Głowackiego

Published

on

Po wielu latach pyrzycka ulica Głowackiego wreszcie doczeka się remontu. Na zniszczonej nawierzchni w końcu skończy się „slalom gigant”.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Czy będzie miał kto nas leczyć? Napięta sytuacja w szpitalu

Published

on

– Ogólna sytuacja w pyrzyckim szpitalu jest wymagająca, ale opanowana – mówi wicestarosta Bartłomiej Królikowski. Po trudnych rozmowach na oddziale wewnętrznym placówka nie zmieniła normalnego trybu funkcjonowania, grafik dyżurów został wypełniony. Rozwiązania zaproponowane przez zarząd i dyrekcję szpitala w kierunku lekarzy zostały przez tych ostatnich ocenione pozytywnie i czekają na finalizację.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.