Connect with us

Informacje

Miłosz Łuszczyk odchodzi z PSLu

Published

on

Miłosz Łuszczyk – jeszcze do niedawna członek Zarządu Powiatu Pyrzyckiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego ogłosił dzisiaj wieczorem swoje odejście z partii.

O rezygnacji z członkostwa w ugrupowaniu poinformował na swoim profilu facebookowym. Kilka minut po godzinie 19:00 opublikował oświadczenie następującej treści:

„Do klubu poselskiego PSL dołącza Michał Kamiński. Polskie Stronnictwo Ludowe dla utrzymania klubu parlamentarnego tworzy fedarację z Unią Europejskich Demokratów. 
Oznacza to przygarnięcie takich osób jak posłowie Niesiołowski, Protasiewicz a także wspomniany Kamiński. Niestety, po raz kolejny politycy pokazują, że deale polityczne są dla nich najważniejsze. Nie chcę być dalej członkiem takiej organizacji i informuję, że rezygnuję z członkostwa w Polskim Stronnictwie Ludowym. Członkom Stronnictwa, którzy dalej działają i pozostają wierni swoim ideałom życzę powodzenia w swojej działalności.”

W powiatowym zarządzie PSL pełnił funkcję członka zarządu, a także wchodził w skład miejsko-gminnego zarządu partii w Pyrzycach

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Dzisiaj Popielec – rozpoczęcie Wielkiego Postu

Published

on

Kościół powszechny rozpoczął dzisiaj Wielki Post – czas bezpośredniego przygotowania do świąt Wielkiej Nocy, które w tym roku przypadają 1 kwietnia.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.