Connect with us

Informacje

Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana. (aktualizacja)

Published

on

W wypadku, który miał miejsce po godzinie 17:30 na drodze z Pyrzyc do Lipian na wysokości Nowielina zderzyły się dwa samochody osobowe oraz bus.

Kierujący pojazdem marki Audi 26- latek podczas wykonywania manewru wyprzedzania wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki KIA, którym kierowała 50-latka. Kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala w Barlinku z urazem głowy i klatki piersiowej. Niestety w zdarzeniu śmierć poniosła 22- letnia pasażerka Audi, natomiast 26- latek ze złamaną ręką i wstrząśnięciem mózgu został przewieziony do szpitala w Szczecinie. W zdarzeniu uczestniczył również pojazd VW Caravella, kierowca tego pojazdu nie wyhamował i uderzył w tył pojazdu KIA – nikt z VW nie odniósł obrażeń. Są to wstępne ustalenia Policji. Szczegóły zdarzenia będą wyjaśniane.

SRPP

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.