Connect with us

Informacje

Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana. (aktualizacja)

Published

on

W wypadku, który miał miejsce po godzinie 17:30 na drodze z Pyrzyc do Lipian na wysokości Nowielina zderzyły się dwa samochody osobowe oraz bus.

Kierujący pojazdem marki Audi 26- latek podczas wykonywania manewru wyprzedzania wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki KIA, którym kierowała 50-latka. Kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala w Barlinku z urazem głowy i klatki piersiowej. Niestety w zdarzeniu śmierć poniosła 22- letnia pasażerka Audi, natomiast 26- latek ze złamaną ręką i wstrząśnięciem mózgu został przewieziony do szpitala w Szczecinie. W zdarzeniu uczestniczył również pojazd VW Caravella, kierowca tego pojazdu nie wyhamował i uderzył w tył pojazdu KIA – nikt z VW nie odniósł obrażeń. Są to wstępne ustalenia Policji. Szczegóły zdarzenia będą wyjaśniane.

SRPP

Powiat

Podzińska kandydatką lewicowego „Pyrzyce Plus”?

Published

on

Stowarzyszenie „Pyrzyce Plus” zarejestrowano pół roku temu. Organizacja w dużej mierze zrzesza byłych członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy po klęsce partii w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych postanowili opuścić jej szeregi.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Dzisiaj Popielec – rozpoczęcie Wielkiego Postu

Published

on

Kościół powszechny rozpoczął dzisiaj Wielki Post – czas bezpośredniego przygotowania do świąt Wielkiej Nocy, które w tym roku przypadają 1 kwietnia.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.