Connect with us

Informacje

Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana. (aktualizacja)

Published

on

W wypadku, który miał miejsce po godzinie 17:30 na drodze z Pyrzyc do Lipian na wysokości Nowielina zderzyły się dwa samochody osobowe oraz bus.

Kierujący pojazdem marki Audi 26- latek podczas wykonywania manewru wyprzedzania wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki KIA, którym kierowała 50-latka. Kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala w Barlinku z urazem głowy i klatki piersiowej. Niestety w zdarzeniu śmierć poniosła 22- letnia pasażerka Audi, natomiast 26- latek ze złamaną ręką i wstrząśnięciem mózgu został przewieziony do szpitala w Szczecinie. W zdarzeniu uczestniczył również pojazd VW Caravella, kierowca tego pojazdu nie wyhamował i uderzył w tył pojazdu KIA – nikt z VW nie odniósł obrażeń. Są to wstępne ustalenia Policji. Szczegóły zdarzenia będą wyjaśniane.

SRPP

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Miasto wyremontuje ul. Głowackiego

Published

on

Po wielu latach pyrzycka ulica Głowackiego wreszcie doczeka się remontu. Na zniszczonej nawierzchni w końcu skończy się „slalom gigant”.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Czy będzie miał kto nas leczyć? Napięta sytuacja w szpitalu

Published

on

– Ogólna sytuacja w pyrzyckim szpitalu jest wymagająca, ale opanowana – mówi wicestarosta Bartłomiej Królikowski. Po trudnych rozmowach na oddziale wewnętrznym placówka nie zmieniła normalnego trybu funkcjonowania, grafik dyżurów został wypełniony. Rozwiązania zaproponowane przez zarząd i dyrekcję szpitala w kierunku lekarzy zostały przez tych ostatnich ocenione pozytywnie i czekają na finalizację.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.