Connect with us

Fotogalerie

Samorząd ZS nr 2 z warsztatami w przedszkolu

Published

on

We wtorek 20 lutego 2018 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach wraz z opiekunami – panią Iloną Puzerewską i panią Joanną Pniewską gościli w Przedszkolu Publicznym Nr 4 przy ul. Zabytkowej w Pyrzycach.

Uczniowie Technikum spędzili z pięciolatkami dwie bardzo ciekawe i wesołe godziny, organizując dzieciom warsztaty – gry, zabawy i konkursy dotyczące zasad zdrowego trybu życia i prawidłowego żywienia. Dzieci z pomocą starszych kolegów robiły kolorowe plakaty, występowały w improwizowanym teatrzyku  na podstawie wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”, rozpoznawały warzywa i owoce po kształcie i smaku.

Niezbędne materiały i produkty wykorzystane podczas warsztatów zapewniła klasa III TŻiUG

Spotkanie zakończyła piosenka, którą przedszkolaki przygotowały nam w podziękowaniu za wizytę. „Starszaki z Technikum”-  siedząc na dywanie „po turecku” i słuchając piosenki, przez chwilę poczuły się znowu dziećmi…J

Mamy nadzieję, że przedszkolakom podobały się te zajęcia i że dobrze się bawiły! Dla naszych uczniów było to nowe, bardzo miłe doświadczenie, które chętnie powtórzą w przyszłości.

Na pamiątkę zostanie mnóstwo kolorowych zdjęć!

 

Joanna Pniewska, Ilona Puzerewska

Continue Reading
Advertisement
Comments

Fotogalerie

Bajka… z morałem – dla przedszkolaków

Published

on

12 marca 2018r. w sali kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej przy ulicy Rejtana w Pyrzycach. Przedstawienie wykorzystując postać bajkową opowiada historię młodej dziewczyny z morałem „Uważaj bracie z kim umawiasz się na czacie”.

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

Published

on

10.03.2018 odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego, tym razem w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Pyrzycach Pyrzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego. Do konkursu zgłoszono uczniów z klas 7 szkoły podstawowej i z klas II oraz III klas gimnazjalnych.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.