Connect with us

Fotogalerie

Samorząd ZS nr 2 z warsztatami w przedszkolu

Published

on

We wtorek 20 lutego 2018 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach wraz z opiekunami – panią Iloną Puzerewską i panią Joanną Pniewską gościli w Przedszkolu Publicznym Nr 4 przy ul. Zabytkowej w Pyrzycach.

Uczniowie Technikum spędzili z pięciolatkami dwie bardzo ciekawe i wesołe godziny, organizując dzieciom warsztaty – gry, zabawy i konkursy dotyczące zasad zdrowego trybu życia i prawidłowego żywienia. Dzieci z pomocą starszych kolegów robiły kolorowe plakaty, występowały w improwizowanym teatrzyku  na podstawie wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”, rozpoznawały warzywa i owoce po kształcie i smaku.

Niezbędne materiały i produkty wykorzystane podczas warsztatów zapewniła klasa III TŻiUG

Spotkanie zakończyła piosenka, którą przedszkolaki przygotowały nam w podziękowaniu za wizytę. „Starszaki z Technikum”-  siedząc na dywanie „po turecku” i słuchając piosenki, przez chwilę poczuły się znowu dziećmi…J

Mamy nadzieję, że przedszkolakom podobały się te zajęcia i że dobrze się bawiły! Dla naszych uczniów było to nowe, bardzo miłe doświadczenie, które chętnie powtórzą w przyszłości.

Na pamiątkę zostanie mnóstwo kolorowych zdjęć!

 

Joanna Pniewska, Ilona Puzerewska

Continue Reading
Advertisement

Fotogalerie

Ogólniak rozpoczął wakacje (GALERIA)

Published

on

Zakończenie roku szkolnego jest wydarzeniem szczególnym dla każdego ucznia. W tym roku przypadło ono na 22 czerwca. Co prawda uroczystości w lokalnych placówkach odbywały się w innym czasie i różnych miejscach, jednak wspólnym mianownikiem było docenienie wszelkich sukcesów, które osiągnęli uczniowie, a także ich zaangażowania w rozmaite przedsięwzięcia.

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Pięknie i uroczyście. Boże Ciało u Chrystusowców (GALERIA)

Published

on

Procesja Bożego Ciała w pyrzyckiej parafii Chrystusowców przeszła tradycyjną trasą. Kazanie przy ostatnim ołtarzu wygłosił ks. Michał Ogrodnik SChr, który po nabożeństwie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. 

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.