Connect with us

Opinie

Kogo do Rady Powiatu? Zagłosuj już dziś!

Published

on

Około ośmiu miesięcy zostało do wyborów samorządowych. W ostatniej sondzie przeprowadzonej na naszym facebookowym profilu pytaliśmy naszych Czytelników, czy wybierają się na wybory. Dzisiaj, już na portalu pytamy na jaki komitet wyborczy oddaliby głos.

Nie jesteśmy chętni do uczestnictwa w wyborach. W sondzie na naszym profilu wzięły udział 74 osoby. Jednak tylko 58% z nich zaznaczyło, że pójdzie zagłosować. 42% uczestników nie wybiera się do urn wyborczych.

Dzisiaj zadajemy inne pytanie. Na jaki komitet wyborczy oddalibyście głos w wyborach? Do uczestnictwa zachęcamy też osoby, które nie mają zamiaru iść zagłosować.

W sondzie podaliśmy partie, które mają największe poparcie w sondażach oraz dwa lokalne ugrupowania, których start wydaje się prawdopodobny.

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...
Continue Reading
Advertisement

Informacje

Czy Łuszczyk wystartuje? Przeczytaj odpowiedź!

Published

on

W ostatnim numerze „Życia Pyrzyc” Miłosz Łuszczyk odpowiedział w wywiadzie na spekulacje o jego kandydowaniu na burmistrza Pyrzyc. 

(więcej…)

Continue Reading

Opinie

Wychodzimy wielbić Boga. Bo możemy.

Published

on

W polskiej kulturze procesje odbywające się w święto Bożego Ciała nie są niczym zaskakującym. Przez ulice polskich miast i wsi przechodziły nawet w czasach minionego ustroju. Może to właśnie przez to często zapominamy jak wielki jest to dla nas przywilej, a w kolorycie pięknych chorągwi, ciężkich obrazów i pachnących wiosną płatków kwiatów umyka nam sens tego święta?

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.