Connect with us

Opinie

Kogo do Rady Powiatu? Zagłosuj już dziś!

Published

on

Około ośmiu miesięcy zostało do wyborów samorządowych. W ostatniej sondzie przeprowadzonej na naszym facebookowym profilu pytaliśmy naszych Czytelników, czy wybierają się na wybory. Dzisiaj, już na portalu pytamy na jaki komitet wyborczy oddaliby głos.

Nie jesteśmy chętni do uczestnictwa w wyborach. W sondzie na naszym profilu wzięły udział 74 osoby. Jednak tylko 58% z nich zaznaczyło, że pójdzie zagłosować. 42% uczestników nie wybiera się do urn wyborczych.

Dzisiaj zadajemy inne pytanie. Na jaki komitet wyborczy oddalibyście głos w wyborach? Do uczestnictwa zachęcamy też osoby, które nie mają zamiaru iść zagłosować.

W sondzie podaliśmy partie, które mają największe poparcie w sondażach oraz dwa lokalne ugrupowania, których start wydaje się prawdopodobny.

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...
Continue Reading
Advertisement
Comments

Opinie

Pyrzyce – miłość piękna, ale trudna

Published

on

Mój wczorajszy tekst „Pyrzyce nie dla młodych. Jak przespaliśmy ostatnie lata?” okazał się być jednym z najszerzej komentowanych pyrzyckich tekstów publicystycznych w ostatnim czasie, został też polubiony przez kilkadziesiąt osób i jak się okazało kontrowersyjny. Wywołał wręcz, jak na nasze lokalne warunki lawinę komentarzy.

(więcej…)

Continue Reading

Opinie

Pyrzyce nie dla młodych. Jak przespaliśmy ostatnie lata?

Published

on

            Coraz więcej młodych Pyrzyczan dojrzewa do tego, aby swojej przyszłości nie wiązać z Pyrzycami, a raczej na stałe je opuścić. Przespane lata doprowadziły miasto do stanu w którym po prostu nie jest ono przyjazne ani dla jego obecnych mieszkańców, ani potencjalnych nowych.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.