Connect with us
a>

Informacje

3 miliony dla kościoła w Lipianach

Published

on

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przeznaczy na remont kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Lipianach kwotę trzech milionów złotych.

Informacja do publicznej wiadomości została podana 19 marca. W Starostwie Powiatowym przekazana została przez wicemarszałka Jarosława Rzepę w obecności ks. kan. Andrzeja Stolarskiego – proboszcza parafii w Lipianach, Bożeny Kryśków – prezes stowarzyszenia „Zaczynaj” oraz wicestarosty Bartłomieja Królikowskiego i radnego wojewódzkiego Olgierda Kustosza.

Szczegóły przekażemy Czytelnikom w najbliższym czasie.

Continue Reading
Advertisement

Fotogalerie

Uroczystości Święta Niepodległości – FOTO

Published

on

Galeria zdjęć z uroczystości przy pomniku, I Pyrzyckiego Marszu Niepodległości oraz Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Fot. Agnieszka Gajewska.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Wiedza o bezpieczeństwie – pilotażowa społeczna akcja

Published

on

Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego rozpoczęło swój pierwszy pilotażowy Program dla Szkół Podstawowych ,,Bezpieczeństwo ważna sprawa – nauczy Was go zabawa”.  Zajęcia podzielone są na pięć bloków tematycznych takich jak: pierwsza pomoc, numery alarmowe, bezpieczeństwo w domu, bezpieczeństwo na drodze oraz test wiedzy. Zajęcia prowadzone będą od 06.11.2018 r. do 04.12.2018 r. w klasie I Szkoły Podstawowej w Kozielicach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.