Connect with us

Informacje

3 miliony dla kościoła w Lipianach

Published

on

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przeznaczy na remont kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Lipianach kwotę trzech milionów złotych.

Informacja do publicznej wiadomości została podana 19 marca. W Starostwie Powiatowym przekazana została przez wicemarszałka Jarosława Rzepę w obecności ks. kan. Andrzeja Stolarskiego – proboszcza parafii w Lipianach, Bożeny Kryśków – prezes stowarzyszenia „Zaczynaj” oraz wicestarosty Bartłomieja Królikowskiego i radnego wojewódzkiego Olgierda Kustosza.

Szczegóły przekażemy Czytelnikom w najbliższym czasie.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Miasto wyremontuje ul. Głowackiego

Published

on

Po wielu latach pyrzycka ulica Głowackiego wreszcie doczeka się remontu. Na zniszczonej nawierzchni w końcu skończy się „slalom gigant”.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Czy będzie miał kto nas leczyć? Napięta sytuacja w szpitalu

Published

on

– Ogólna sytuacja w pyrzyckim szpitalu jest wymagająca, ale opanowana – mówi wicestarosta Bartłomiej Królikowski. Po trudnych rozmowach na oddziale wewnętrznym placówka nie zmieniła normalnego trybu funkcjonowania, grafik dyżurów został wypełniony. Rozwiązania zaproponowane przez zarząd i dyrekcję szpitala w kierunku lekarzy zostały przez tych ostatnich ocenione pozytywnie i czekają na finalizację.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.