Connect with us

Informacje

3 miliony dla kościoła w Lipianach

Published

on

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przeznaczy na remont kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Lipianach kwotę trzech milionów złotych.

Informacja do publicznej wiadomości została podana 19 marca. W Starostwie Powiatowym przekazana została przez wicemarszałka Jarosława Rzepę w obecności ks. kan. Andrzeja Stolarskiego – proboszcza parafii w Lipianach, Bożeny Kryśków – prezes stowarzyszenia „Zaczynaj” oraz wicestarosty Bartłomieja Królikowskiego i radnego wojewódzkiego Olgierda Kustosza.

Szczegóły przekażemy Czytelnikom w najbliższym czasie.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.