Connect with us

Informacje

Szpital z pełniącym obowiązki dyrektora

Published

on

Mariusz Marek Przybylski został powołany na pełniącego obowiązki dyrektora Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

Dotychczasowy pełnomocnik starosty ds. zdrowia i opieki społecznej został dzisiaj powołany na p.o. dyrektora Szpitala Powiatowego. Wcześniej był m.in. prezesem stowarzyszenia „Nasz Szpital”, przewodniczącym Rady Miejskiej w Lipianach oraz kandydatem na burmistrza tego miasta (w roku 2010). Jest również członkiem zarządu stowarzyszenia „Partyzanci” oraz wiceprezesem stowarzyszenia na rzecz ochrony zabytków „Zaczynaj”.

Dotychczasowa dyrektor szpitala – Iwona Zibrowska-Osóch została odwołana w ubiegły czwartek.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.