Connect with us

Informacje

47-latek w szpitalu po wypadku

Published

on

 Dzisiaj po południu doszło do wypadku w Liniach.

Kierująca Fiatem 42- latka wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu pojazdowi w skutek czego doszło do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. 
W wyniku zdarzenia ranny został 47- letni pasażer Fiata Cinquecento. Mężczyzna z obrażeniami miednicy i żeber został przewieziony przez pogotowie do szpitala. Będący na miejscu policjanci zatrzymali kierującej Fiatem prawo jazdy.

SRPP

Continue Reading
Advertisement

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.