Connect with us

Informacje

Magda Gessler w „Czarnym Bawole”

Published

on

Magda Gessler – znana restauratorka i gospodyni „Kuchennych Rewolucji” gości tym razem w słynnym „Czarnym Bawole”.

O swoim pobycie Magda Gessler pisze na swoim profilu facebookowym.

Dawniej „Czarny Bawół” był jedną z najchętniej uczęszczanych karczm przy trasie drogi krajowej nr 3. Sytuacja zmieniła się, gdy dokończono budowę drogi ekspresowej S3. Czy rewolucja będzie udana? Przekonamy się o tym już jesienią, wszak odcinek kręcony niedaleko Starego Czarnowa będzie już wchodził w jesienną ramówkę.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.