Connect with us

Informacje

21-latek zatrzymany za narkotyki

Published

on

Pyrzycka policja informuje o kolejnym zatrzymaniu za posiadanie narkotyków.

21-latka z naszego powiatu zatrzymał dzielnicowy. – Po wylegitymowaniu na wezwanie policjantów wydał środki odurzające jakie miał w posiadaniu. Mężczyzna wyciągnął papierowe zawiniątka i woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz woreczek z suszem roślinnym. – czytamy w policyjnym komunikacie. Wcześniej policjanci otrzymali informację o możliwym posiadaniu przez zatrzymanego narkotyków. – Po zbadaniu substancji w jednostce Policji okazało się, że biały proszek to amfetamina oraz susz roślinny niewiadomego pochodzenia. – przekazuje policja. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.