Connect with us

Informacje

21-latek zatrzymany za narkotyki

Published

on

Pyrzycka policja informuje o kolejnym zatrzymaniu za posiadanie narkotyków.

21-latka z naszego powiatu zatrzymał dzielnicowy. – Po wylegitymowaniu na wezwanie policjantów wydał środki odurzające jakie miał w posiadaniu. Mężczyzna wyciągnął papierowe zawiniątka i woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz woreczek z suszem roślinnym. – czytamy w policyjnym komunikacie. Wcześniej policjanci otrzymali informację o możliwym posiadaniu przez zatrzymanego narkotyków. – Po zbadaniu substancji w jednostce Policji okazało się, że biały proszek to amfetamina oraz susz roślinny niewiadomego pochodzenia. – przekazuje policja. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Continue Reading
Advertisement
Comments

Informacje

Głosujmy na „Tygryski”!

Published

on

Lipiańskie życie społeczne wypełniła w ostatnim czasie pasjonująca rywalizacja konkursowa. Najpierw jedna z grup przedszkolnych zgłosiła swój akces w plebiscycie Głosu Szczecińskiego. Esemesowe głosowanie zachęciło do zaangażowania wielu rodziców. Organizowane przez nich akcje promocyjne wypełniły pozytywnym duchem położone nad jeziorami miasteczko.

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Kolorowy pochód i ognisko – parafia pw. NMP Bolesnej świętuje 100 lat wolności (GALERIA)

Published

on

Barwnym pochodem w okolicznościowych strojach, ogniskiem i wspólnym śpiewaniem patriotycznych pieśni pyrzycka rada Rycerzy Kolumba i parafia pw. NMP Bolesnej zachęcały Pyrzyczan do wspólnych obchodów 100-lecia niepodległości.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.