Connect with us
a>

Informacje

21-latek zatrzymany za narkotyki

Published

on

Pyrzycka policja informuje o kolejnym zatrzymaniu za posiadanie narkotyków.

21-latka z naszego powiatu zatrzymał dzielnicowy. – Po wylegitymowaniu na wezwanie policjantów wydał środki odurzające jakie miał w posiadaniu. Mężczyzna wyciągnął papierowe zawiniątka i woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz woreczek z suszem roślinnym. – czytamy w policyjnym komunikacie. Wcześniej policjanci otrzymali informację o możliwym posiadaniu przez zatrzymanego narkotyków. – Po zbadaniu substancji w jednostce Policji okazało się, że biały proszek to amfetamina oraz susz roślinny niewiadomego pochodzenia. – przekazuje policja. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Wypadek na Mickiewicza. Jedna osoba w szpitalu.

Published

on

Jak podawaliśmy, wczoraj na wysokości cmentarza w Pyrzycach doszło do wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej z JRG Pyrzyce, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 2 patrole Policji. Przez pewien czas ul. Mickiewicza w miejscu wypadku była nieprzejezdna, a policjanci kierowali pojazdy na objazd. Poszkodowana z ranami ciętymi twarzy została przewieziona przez pogotowie do szpitala.

SRPP

Continue Reading

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.