Connect with us
a>

Opinie

„Młodzi zrobili sobie atrakcję z kolizji” – komentarz do dzisiejszego zdarzenia na ul. 1-go Maja

Published

on

Komentarz do dzisiejsze kolizji ze strony Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego:

Odnosząc się do dzisiejszego (26.04) zdarzenia na ul. 1-go Maja nie możemy pozostawić tego bez komentarza.

Przede wszystkim potępiamy każde zachowanie kiedy to osoba pod wpływem alkoholu siada za kierownicę pojazdu nie myśląc o konsekwencjach i życiu innych postronnych osób.

Ale to na co chcemy zwrócić główną uwagę przy tym zdarzeniu to zachowanie młodych osób, które pojawiły się na miejscu (najprawdopodobniej znajomi sprawcy kolizji). 
Z miejsca zdarzenia zrobili sobie atrakcję. Żenującym zachowaniem wykazała się młoda dziewczyna, która zaczęła płakać i krzyczeć do ludzi, żeby nie robili zdjęć po czym z uśmiechem na twarzy odwróciła się tyłem do uszkodzonego pojazdu i zrobiła sobie tak zwane ,,selfi”. Później jeszcze poudawała nieszczęśliwą, aż finalnie zaprosiła znajomych do wspólnego ,,selfi” na tle rozbitego samochodu.

Jeśli tak ma wyglądać przyszłe pokolenie to wydaje nam się, że musimy liczyć każdy na siebie, bo Ci ludzie nikomu nigdy w życiu nie pomogą.

Oczywiście pełen szacunek dla tych, którzy ruszyli z pomocą!

Continue Reading
Advertisement

Opinie

Samorządowcy 65+ na emeryturę?

Published

on

Na fali zmian w sądownictwie ruch Kukiz’15 zaproponował, aby posłowie i senatorowie po ukończeniu 65. roku życia również przechodzili w stan spoczynku. Chociaż sam projekt ze względu na brak poparcia strony rządzącej raczej nie ma szans na przegłosowanie, to z ostatniego sondażu dla „Rzeczpospolitej” wynika, że większość Polaków popierałaby takie rozwiązanie. A gdyby pójść o krok dalej i takie zasady wprowadzić również dla samorządowców?

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Czy Łuszczyk wystartuje? Przeczytaj odpowiedź!

Published

on

W ostatnim numerze „Życia Pyrzyc” Miłosz Łuszczyk odpowiedział w wywiadzie na spekulacje o jego kandydowaniu na burmistrza Pyrzyc. 

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.