Connect with us
a>

Informacje

Nietrzeźwy wjechał w barierki

Published

on

Brawura młodego kierowcy mogła doprowadzić do tragedii. Kilka minut przed godz. 14:00 samochód zniszczył barierki ochronne przy ul. 1-go Maja i uderzył w drzewo.

Jak poinformowała policja, kierowca BMW zjechał z drogi na barierki i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ badanie alkomatem wykazało, że jest nietrzeźwy. W zdarzeniu na szczęście nikt nie został ranny.

(SRPP, fot. ps)

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Wypadek na Mickiewicza. Jedna osoba w szpitalu.

Published

on

Jak podawaliśmy, wczoraj na wysokości cmentarza w Pyrzycach doszło do wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej z JRG Pyrzyce, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 2 patrole Policji. Przez pewien czas ul. Mickiewicza w miejscu wypadku była nieprzejezdna, a policjanci kierowali pojazdy na objazd. Poszkodowana z ranami ciętymi twarzy została przewieziona przez pogotowie do szpitala.

SRPP

Continue Reading

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.