Connect with us

Informacje

Nietrzeźwy wjechał w barierki

Published

on

Brawura młodego kierowcy mogła doprowadzić do tragedii. Kilka minut przed godz. 14:00 samochód zniszczył barierki ochronne przy ul. 1-go Maja i uderzył w drzewo.

Jak poinformowała policja, kierowca BMW zjechał z drogi na barierki i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ badanie alkomatem wykazało, że jest nietrzeźwy. W zdarzeniu na szczęście nikt nie został ranny.

(SRPP, fot. ps)

Continue Reading
Advertisement

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.