Connect with us

Informacje

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kolizja na ul. 1-go Maja. Jeden pas ruchu zablokowany.

Published

on

Kilka minut przed godziną 14:00 miała miejsce kolizja samochodowa. Obecnie pas ruchu w kierunku Starostwa Powiatowego jest zablokowany. Policja kieruje samochody przez parking przy Urzędzie Miejskim na ul. Kilińskiego.

Na razie nie znamy szczegółów zdarzenia. Zniszczone jest jednak kilka metrów barierek ochronnych oddzielających ulicę od chodnika. Samochód najprawdopodobniej uderzył w drzewo – z jednego z nich zdarta jest kora. Przód pojazdu jest mocno zniszczony, a na miejscu są policja, pogotowie i straż pożarna. Przy powrocie z pracy zalecamy omijanie dzisiaj centrum miasta.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.