Connect with us

Informacje

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kolizja na ul. 1-go Maja. Jeden pas ruchu zablokowany.

Published

on

Kilka minut przed godziną 14:00 miała miejsce kolizja samochodowa. Obecnie pas ruchu w kierunku Starostwa Powiatowego jest zablokowany. Policja kieruje samochody przez parking przy Urzędzie Miejskim na ul. Kilińskiego.

Na razie nie znamy szczegółów zdarzenia. Zniszczone jest jednak kilka metrów barierek ochronnych oddzielających ulicę od chodnika. Samochód najprawdopodobniej uderzył w drzewo – z jednego z nich zdarta jest kora. Przód pojazdu jest mocno zniszczony, a na miejscu są policja, pogotowie i straż pożarna. Przy powrocie z pracy zalecamy omijanie dzisiaj centrum miasta.

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.