Connect with us

Opinie

Duch Lenina wiecznie żywy! Także w Pyrzycach!

Published

on

Już dawno w niepamięć odeszły wielkie pierwszomajowe pochody, na które spędzano między innymi szkoły i zakłady pracy. Istnieje jednak nadal grono tych, którzy takie majowe imprezy pamiętają. Również w Pyrzycach.

Oto pyrzycki SLD (tak, takie coś jeszcze istnieje) wywiesił na mieście afisze zapraszające na obchody 1-go maja. Tak, tak Szanowni! Nie przecierajcie oczu ze zdumienia! Nie jest ów sojusz jednak na tyle bogaty, żeby afisze przyklejone były taśmą klejącą. Do powierzchni płaskiej przytwierdzono je za pośrednictwem samoprzylepnych cen. Tutaj ciekawostka – obchody chyba są bezcenne, gdyż na żadnej nich nie ma kwoty wypisanej charakterystycznym czarnym markerem lub chociażby zwykłym długopisem. Pamiętajcie Towarzysze! Towarzysz Lenin czuwa!

Subiektywni Pyrzyczanie

Continue Reading
Advertisement

Opinie

Samorządowcy 65+ na emeryturę?

Published

on

Na fali zmian w sądownictwie ruch Kukiz’15 zaproponował, aby posłowie i senatorowie po ukończeniu 65. roku życia również przechodzili w stan spoczynku. Chociaż sam projekt ze względu na brak poparcia strony rządzącej raczej nie ma szans na przegłosowanie, to z ostatniego sondażu dla „Rzeczpospolitej” wynika, że większość Polaków popierałaby takie rozwiązanie. A gdyby pójść o krok dalej i takie zasady wprowadzić również dla samorządowców?

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Czy Łuszczyk wystartuje? Przeczytaj odpowiedź!

Published

on

W ostatnim numerze „Życia Pyrzyc” Miłosz Łuszczyk odpowiedział w wywiadzie na spekulacje o jego kandydowaniu na burmistrza Pyrzyc. 

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.