Connect with us

Informacje

Głosujmy na „Tygryski”!

Published

on

Lipiańskie życie społeczne wypełniła w ostatnim czasie pasjonująca rywalizacja konkursowa. Najpierw jedna z grup przedszkolnych zgłosiła swój akces w plebiscycie Głosu Szczecińskiego. Esemesowe głosowanie zachęciło do zaangażowania wielu rodziców. Organizowane przez nich akcje promocyjne wypełniły pozytywnym duchem położone nad jeziorami miasteczko.

Oczywiście, mobilizacja odbywała się w Internecie i na portalach społecznościowych, ale nie brakowało też inicjatyw widocznych na lipiańskich ulicach. Były więc plakaty, ulotki. W jedną z sobót rodzice zorganizowali na miejscowym rynku wspaniałą i barwną akcję: w zamian za sms na grupę „Tygryski” z lokalnego przedszkola mieszkańcy mogli otrzymać ciasto, lemoniadę lub kawę – wszystko przygotowane przez rodziców. Kolorowy happening na rynku to nie wszystko. Akcja miała swój wydźwięk podczas obchodów Konstytucji Majowej. Szykuje się także ciekawa inicjatywa w przerwie najbliższego meczu Stali Lipiany. Głosowanie trwa do 22 maja do godz. 21:00 (SMS pod nr 72355 o treści GSPRZ.8). Dla najlepszych grup przedszkolnych z całego województwa przewidziano atrakcyjne nagrody.

Myślę że tego typu plebiscyty są świetną okazją do zaprezentowania naszej malej lokalnej społeczności, naszej gminy, miasteczka szerszemu gronu, tj. w tym wypadku całemu województwu! Lipiańczycy co pokazały nasze akcje związane z tym plebiscytem wykazują wielkie serce i zaangażowanie! – mówi Marcin Hippmann jeden z rodziców zaangażowanych w akcję.

Nie mniej kreatywni są lipiańscy społecznicy w akcji „Podwórko Nivea”. W sieci wielką popularnością cieszy się promocyjny klip, w którym młodzież wspomagana przez dorosłych mieszkańców Lipian zachęca do głosowania na upragnione podwórko talentów. Głosowanie w tym przypadku odbywa się drogą internetową poprzez portal internetowy akcji. Uczestnicy konkursu walczą o podwórko talentów, a więc kompleks edukacyjny zawierający urządzenia sportowe, naukowe i artystyczne. 

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Comments

Fotogalerie

Kolorowy pochód i ognisko – parafia pw. NMP Bolesnej świętuje 100 lat wolności (GALERIA)

Published

on

Barwnym pochodem w okolicznościowych strojach, ogniskiem i wspólnym śpiewaniem patriotycznych pieśni pyrzycka rada Rycerzy Kolumba i parafia pw. NMP Bolesnej zachęcały Pyrzyczan do wspólnych obchodów 100-lecia niepodległości.

(więcej…)

Continue Reading

Opinie

Dzikie wysypiska śmieci wciąż modne

Published

on

Piękne sobotnie południe. Świetny moment, żeby wybrać się na wycieczkę rowerową i przy okazji podziwiać lokalne widoki. No i właśnie tutaj pojawia się problem. Nijak można zająć się kontemplacją przyrody, jeśli na swojej drodze napotykamy dzikie wysypiska śmieci.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.