Connect with us

Informacje

Sukcesy w zawodach regionalnych

Published

on

18 maja 2018 roku WSZS w Szczecinie wyznaczył jako dzień rozgrywania ćwierćfinałów wojewódzkich w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Uczniowie SP w Żabowie pojechali do Szczecina gdzie wygrywając 3 mecze przy jednym przegranym awansowali do półfinałów.

Drużyna w składzie: Remik Kurzyk, Krystian Aściukiewicz, Filip Nowak,  Szymon Krupiński, Karol Tomaszewski, Mateusz Sykuła, Eryk Chmiel, Alan Ksel, Karol Olejniczak, Mikołaj Prodan prowadzona przez Cezarego Siepkę jako pierwsza od ładnych kilku lat awansowała do wojewódzkiego półfinału. Najlepszym strzelcem drużyny był Karol Tomaszewski – 4 bramki.

                  Bardzo dobrze spisały się również piłkarki z SP w Pyrzycach przy ulicy Rejtana. Ich ćwierćfinał odbył się w Barlinku. Dziewczęta pod wodzą Beaty Zarębskiej zajmując drugie miejsce zapewniły sobie awans do rozgrywek półfinałowych. Oto skład drużyny: Martyna Chojnacka, Aleksandra Dąbkowska, Zuzanna Grudzień, Wiktoria Kwiatkowska, Agata Maciuszczak, Maja Malanowska, Karolina Marwitz, Wiktoria Staszak, Nikola Świercz, Karolina Ziomek.

                  Równie dobrze zagrali piłkarze z ZS nr 2 CKU w Pyrzycach, którzy swój region rozgrywali w Gryfinie. Chociaż mieli ułatwione zadanie, bo w turnieju wzięły udział tylko 2 szkoły to nie należy umniejszać dużego sukcesu uczniów CKU kierowanych przez Ariela Ostolskiego. Tylko zwycięstwo gwarantowała awans do najlepszej czwórki województwa, gdyż w rozgrywkach licealiady pominięty jest etap półfinałów  i dlatego tylko zwycięzca ćwierćfinałów zapewnia sobie prawo gry w finale wojewódzkim. Skład drużyny: Witold Cepa, Jakub Grab, Dawid Kornas, Maciej Majkut, Maciej Morka, Dominik Nowak, Krzysztof Nowak, Kacper Wasilewski, Oskar Włodkowski.

Piotr Olech, PMOS

Continue Reading
Advertisement

Informacje

WYBORY 2018: Pierwszy komitet już zarejestrowany

Published

on

Szczecińska delegatura Krajowego Biura Wyborczego zarejestrowała do wczoraj siedemnaście komitetów wyborczych. Wśród nich jest już pierwszy komitet z Pyrzyc.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ferma trzody chlewnej koło Myśliborek? Gmina ogłasza konsultacje.

Published

on

W gminie Przelewice trwają konsultacje społeczne dotyczące wydania decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych dla budowy fermy do hodowli i chowu trzody chlewnej na jednej z działek koło Myśliborek. Potrwają one do 10 września.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.