Connect with us
a>

Informacje

Sukcesy w zawodach regionalnych

Published

on

18 maja 2018 roku WSZS w Szczecinie wyznaczył jako dzień rozgrywania ćwierćfinałów wojewódzkich w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Uczniowie SP w Żabowie pojechali do Szczecina gdzie wygrywając 3 mecze przy jednym przegranym awansowali do półfinałów.

Drużyna w składzie: Remik Kurzyk, Krystian Aściukiewicz, Filip Nowak,  Szymon Krupiński, Karol Tomaszewski, Mateusz Sykuła, Eryk Chmiel, Alan Ksel, Karol Olejniczak, Mikołaj Prodan prowadzona przez Cezarego Siepkę jako pierwsza od ładnych kilku lat awansowała do wojewódzkiego półfinału. Najlepszym strzelcem drużyny był Karol Tomaszewski – 4 bramki.

                  Bardzo dobrze spisały się również piłkarki z SP w Pyrzycach przy ulicy Rejtana. Ich ćwierćfinał odbył się w Barlinku. Dziewczęta pod wodzą Beaty Zarębskiej zajmując drugie miejsce zapewniły sobie awans do rozgrywek półfinałowych. Oto skład drużyny: Martyna Chojnacka, Aleksandra Dąbkowska, Zuzanna Grudzień, Wiktoria Kwiatkowska, Agata Maciuszczak, Maja Malanowska, Karolina Marwitz, Wiktoria Staszak, Nikola Świercz, Karolina Ziomek.

                  Równie dobrze zagrali piłkarze z ZS nr 2 CKU w Pyrzycach, którzy swój region rozgrywali w Gryfinie. Chociaż mieli ułatwione zadanie, bo w turnieju wzięły udział tylko 2 szkoły to nie należy umniejszać dużego sukcesu uczniów CKU kierowanych przez Ariela Ostolskiego. Tylko zwycięstwo gwarantowała awans do najlepszej czwórki województwa, gdyż w rozgrywkach licealiady pominięty jest etap półfinałów  i dlatego tylko zwycięzca ćwierćfinałów zapewnia sobie prawo gry w finale wojewódzkim. Skład drużyny: Witold Cepa, Jakub Grab, Dawid Kornas, Maciej Majkut, Maciej Morka, Dominik Nowak, Krzysztof Nowak, Kacper Wasilewski, Oskar Włodkowski.

Piotr Olech, PMOS

Continue Reading
Advertisement

Informacje

Wypadek na Mickiewicza. Jedna osoba w szpitalu.

Published

on

Jak podawaliśmy, wczoraj na wysokości cmentarza w Pyrzycach doszło do wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej z JRG Pyrzyce, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 2 patrole Policji. Przez pewien czas ul. Mickiewicza w miejscu wypadku była nieprzejezdna, a policjanci kierowali pojazdy na objazd. Poszkodowana z ranami ciętymi twarzy została przewieziona przez pogotowie do szpitala.

SRPP

Continue Reading

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.