Connect with us

Informacje

„Tulia” wymiotła opolski festiwal! Zobacz jakie dostała nagrody!

Published

on

Wielki sukces zespołu „Tulia”, którego jedną z założycielek jest pochodząca z podpyrzyckiego Żabowa Dominika Siepka. Dziewczyny wystąpiły na tegorocznym koncercie premier festiwalu w Opolu z utworem „Jeszcze cię nie ma”.

Zespół „Tulia” wystąpił w gronie tak znanych artystów jak Piotr Rubik, K.A.S.A. czy zespół „Future Folk”. „Tulia” otrzymała dwie główne nagrody koncertu premier – przyznawaną przez profesjonalne jury festiwalowe oraz zwyciężyła w SMSowym głosowaniu wśród widzów. Takie pokrycie gustów publiczności i jury jak podkreślili prowadzący festiwal nie zdarza się często. Dodatkowo ZAiKS autorkom tekstu i muzyki do ich utworu przyznał nagrodę specjalną za nowatorskie podejście do polskiej tradycji i sztuki ludowej. 

Dziewczynom serdecznie gratulujemy!

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

WYBORY 2018: Pierwszy komitet już zarejestrowany

Published

on

Szczecińska delegatura Krajowego Biura Wyborczego zarejestrowała do wczoraj siedemnaście komitetów wyborczych. Wśród nich jest już pierwszy komitet z Pyrzyc.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ferma trzody chlewnej koło Myśliborek? Gmina ogłasza konsultacje.

Published

on

W gminie Przelewice trwają konsultacje społeczne dotyczące wydania decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych dla budowy fermy do hodowli i chowu trzody chlewnej na jednej z działek koło Myśliborek. Potrwają one do 10 września.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.