Connect with us

Informacje

„Tulia” wymiotła opolski festiwal! Zobacz jakie dostała nagrody!

Published

on

Wielki sukces zespołu „Tulia”, którego jedną z założycielek jest pochodząca z podpyrzyckiego Żabowa Dominika Siepka. Dziewczyny wystąpiły na tegorocznym koncercie premier festiwalu w Opolu z utworem „Jeszcze cię nie ma”.

Zespół „Tulia” wystąpił w gronie tak znanych artystów jak Piotr Rubik, K.A.S.A. czy zespół „Future Folk”. „Tulia” otrzymała dwie główne nagrody koncertu premier – przyznawaną przez profesjonalne jury festiwalowe oraz zwyciężyła w SMSowym głosowaniu wśród widzów. Takie pokrycie gustów publiczności i jury jak podkreślili prowadzący festiwal nie zdarza się często. Dodatkowo ZAiKS autorkom tekstu i muzyki do ich utworu przyznał nagrodę specjalną za nowatorskie podejście do polskiej tradycji i sztuki ludowej. 

Dziewczynom serdecznie gratulujemy!

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.