Connect with us

Informacje

„Tulia” wymiotła opolski festiwal! Zobacz jakie dostała nagrody!

Published

on

Wielki sukces zespołu „Tulia”, którego jedną z założycielek jest pochodząca z podpyrzyckiego Żabowa Dominika Siepka. Dziewczyny wystąpiły na tegorocznym koncercie premier festiwalu w Opolu z utworem „Jeszcze cię nie ma”.

Zespół „Tulia” wystąpił w gronie tak znanych artystów jak Piotr Rubik, K.A.S.A. czy zespół „Future Folk”. „Tulia” otrzymała dwie główne nagrody koncertu premier – przyznawaną przez profesjonalne jury festiwalowe oraz zwyciężyła w SMSowym głosowaniu wśród widzów. Takie pokrycie gustów publiczności i jury jak podkreślili prowadzący festiwal nie zdarza się często. Dodatkowo ZAiKS autorkom tekstu i muzyki do ich utworu przyznał nagrodę specjalną za nowatorskie podejście do polskiej tradycji i sztuki ludowej. 

Dziewczynom serdecznie gratulujemy!

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Fotogalerie

Ogólniak rozpoczął wakacje (GALERIA)

Published

on

Zakończenie roku szkolnego jest wydarzeniem szczególnym dla każdego ucznia. W tym roku przypadło ono na 22 czerwca. Co prawda uroczystości w lokalnych placówkach odbywały się w innym czasie i różnych miejscach, jednak wspólnym mianownikiem było docenienie wszelkich sukcesów, które osiągnęli uczniowie, a także ich zaangażowania w rozmaite przedsięwzięcia.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Zakończenie roku szkolnego w ZS nr 2 (GALERIA)

Published

on

22 czerwca 2018 r. o godzinie 9:00 uroczystym apelem pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Jak podkreślił w swoim przemówieniu dyrektor szkoły – Paweł Palczyński – jest to długo wyczekiwany dzień zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.