Connect with us

Informacje

Piwo w pyrzyckich parkach? Może, ale tylko na imprezy rozrywkowe

Published

on

Rada Miejska będzie na najbliższej sesji dyskutować nad projektem uchwały o odstępstwie od zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych na czas trwania imprez artystyczno-rozrywkowych. W samych Pyrzycach planowanych jest siedem takich miejsc.

Wśród miejsc, w których ma zostać umożliwione spożywanie alkoholu na czas trwania imprez artystyczno-rozrywkowych są wymienione świetlice wiejskie oraz tereny do nich przylegające. W przypadku Mielęcina także remiza strażacka oraz na poszczególnych wioskach inne gminne działki.

W samych Pyrzycach ma to być parking przy Urzędzie Miejskim, ale już bez chodnika przed ratuszem, park im. św. Jana Pawła II, park im. Mariana Matysiaka, teren wokół mini-tężni, stadion miejski oraz teren między blokiem, a garażami przy ul. Słonecznej i teren przy samym wjeździe do Obojna.

-W zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego, możemy stwierdzić, że tereny, na których znajdują się świetlice wiejskie, tereny rekreacyjne są miejscami bezpiecznymi. Są to przeważnie tereny ogrodzone lub wyznaczone, dzięki temu  zachowany zostanie porządek publiczny. – czytamy w uzasadnieniu projektu uchwały. 

Sesja Rady Miejskiej odbędzie się 28 czerwca.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.