Connect with us

Informacje

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Published

on

W niedzielne popołudnie pyrzyccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawo jazdy kierującemu, który nie zdjął „nogi z gazu” i w terenie zabudowanym jechał 101 km/h.


W miejscowości Mielęcinek usytuowanej wzdłuż drogi W 119 mieszkańcy powiatu pyrzyckiego wielokrotnie za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa sygnalizowali przekraczanie prędkości przez kierujących. Tym samym policjanci pyrzyckiej drogówki wielokrotnie weryfikowali zaznaczane zagrożenie i objęli wskazane przez mieszkańców miejsce szczególnym nadzorem. Jak widać nie wszyscy korzystają z KMZB i nie zapoznają się z aktualnościami.
W niedzielne popołudnie policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli w terenie zabudowanym kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen, który pędził z prędkością 101km/h.
W związku z popełnionym wykroczeniem 49 – letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego został ukarany mandatem karnym 400 złotych i jednocześnie przypisane zostało do jego konta 10 punktów karnych. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 51km/h w terenie zabudowanym mężczyzna pożegnał się również ze swoim prawem jazdy na okres trzech miesięcy.
Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu. Już za chwilę zaczynają się wakacje co wiąże się z wzmożonym ruchem pojazdów na drogach, ale również z tym iż dzieci i młodzież szkolna będzie spędzać czas wolny od nauki. Chwila nieuwagi i nadmierna prędkość może skończyć się tragedią. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach policjanci alarmują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Kilka dodatkowych minut podróży nas nie zbawi a sprawi, że cało i bezpiecznie dotrzemy do celu.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.