Connect with us

Informacje

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Published

on

W niedzielne popołudnie pyrzyccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawo jazdy kierującemu, który nie zdjął „nogi z gazu” i w terenie zabudowanym jechał 101 km/h.


W miejscowości Mielęcinek usytuowanej wzdłuż drogi W 119 mieszkańcy powiatu pyrzyckiego wielokrotnie za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa sygnalizowali przekraczanie prędkości przez kierujących. Tym samym policjanci pyrzyckiej drogówki wielokrotnie weryfikowali zaznaczane zagrożenie i objęli wskazane przez mieszkańców miejsce szczególnym nadzorem. Jak widać nie wszyscy korzystają z KMZB i nie zapoznają się z aktualnościami.
W niedzielne popołudnie policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli w terenie zabudowanym kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen, który pędził z prędkością 101km/h.
W związku z popełnionym wykroczeniem 49 – letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego został ukarany mandatem karnym 400 złotych i jednocześnie przypisane zostało do jego konta 10 punktów karnych. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 51km/h w terenie zabudowanym mężczyzna pożegnał się również ze swoim prawem jazdy na okres trzech miesięcy.
Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu. Już za chwilę zaczynają się wakacje co wiąże się z wzmożonym ruchem pojazdów na drogach, ale również z tym iż dzieci i młodzież szkolna będzie spędzać czas wolny od nauki. Chwila nieuwagi i nadmierna prędkość może skończyć się tragedią. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach policjanci alarmują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Kilka dodatkowych minut podróży nas nie zbawi a sprawi, że cało i bezpiecznie dotrzemy do celu.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Miasto wyremontuje ul. Głowackiego

Published

on

Po wielu latach pyrzycka ulica Głowackiego wreszcie doczeka się remontu. Na zniszczonej nawierzchni w końcu skończy się „slalom gigant”.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Czy będzie miał kto nas leczyć? Napięta sytuacja w szpitalu

Published

on

– Ogólna sytuacja w pyrzyckim szpitalu jest wymagająca, ale opanowana – mówi wicestarosta Bartłomiej Królikowski. Po trudnych rozmowach na oddziale wewnętrznym placówka nie zmieniła normalnego trybu funkcjonowania, grafik dyżurów został wypełniony. Rozwiązania zaproponowane przez zarząd i dyrekcję szpitala w kierunku lekarzy zostały przez tych ostatnich ocenione pozytywnie i czekają na finalizację.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.