Connect with us

Informacje

44 granaty moździerzowe wykopano w Brzezinie

Published

on

– W miejscowości Brzezin przy jednej z posesji w trakcie prac ziemnych natrafiono na wybuchowe znalezisko. – informuje pyrzycka policja. – Saperzy wydobyli z ziemi 44 granaty moździerzowe oraz 2 pociski do granatnika typu Panzerfaust.

Scenariusz był taki sam jak zwykle – ktoś robił wykopy pod instalację wodną, a w rezultacie natrafił na skorodowane granaty moździerzowe. Na miejscu pojawił się patrol z policyjnym pirotechnikiem. Okazało się, że były to moździerze kaliber 81 i 82 mm. Wezwany został patrol sapersko-minerski z 2 Brygady Saperskiej w Stargardzie.

Przybyli na miejsce saperzy wydobyli z ziemi 44 granaty moździerzowe oraz 2 pociski do granatnika typu Panzerfaust pochodzące z okresu II wojny światowej.

(ps), fot. Facebook KPP Pyrzyce

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.