Connect with us

Informacje

Wicestarosta startuje na burmistrza

Published

on

Wicestarosta Bartłomiej Królikowski zadeklarował w opublikowanym w internecie oświadczeniu, że wystartuje w tegorocznych wyborach na burmistrza Lipian. Jest to drugi oficjalnie potwierdzony kandydat na tamtejszego burmistrza. W grudniu ubiegłego roku Prawo i Sprawiedliwość poinformowało, że wystawi Ryszarda Podgórskiego.

O starcie Bartłomieja Królikowskiego spekulowano już od dłuższego czasu. Tym razem padła jednak oficjalna deklaracja. B. Królikowski obecnie jest radnym Rady Powiatu i pełni funkcję wicestarosty. Wybrany został z list Polskiego Stronnictwa Ludowego. Pełni w tej partii funkcję wiceprezesa struktur lipiańskich i członka zarządu powiatowego ugrupowania. Jest również związany ze środowiskami konserwatywnymi.

Na razie nie zdradza szczegółów dotyczących startu w wyborach. Jeżeli jednak zdecyduje się zarejestrować własny komitet, to zgodnie z ordynacją wyborczą będzie potrzebował przynajmniej ośmiu kandydatów do Rady Miejskiej.

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. MOJA DECYZJA. 📣📣

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. MOJA DECYZJA. 📣📣Już czas na odpowiedzi na kluczowe pytania⏰⏰Zapraszam wszystkich Państwa do zapoznania się z moim oświadczeniem, w którym przedstawiam moje plany na nadchodzące wybory samorządowe. To trudne wyzwanie więc każda pomoc będzie niezwykle cenna. Teraz natomiast zwracam się z prośbą o :➡➡➡"udostępnienie" niniejszego postu.

Opublikowany przez Bartłomiej Królikowski Blog Samorządowy Środa, 27 czerwca 2018

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Fotogalerie

Uroczystości Święta Niepodległości – FOTO

Published

on

Galeria zdjęć z uroczystości przy pomniku, I Pyrzyckiego Marszu Niepodległości oraz Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Fot. Agnieszka Gajewska.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Wiedza o bezpieczeństwie – pilotażowa społeczna akcja

Published

on

Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego rozpoczęło swój pierwszy pilotażowy Program dla Szkół Podstawowych ,,Bezpieczeństwo ważna sprawa – nauczy Was go zabawa”.  Zajęcia podzielone są na pięć bloków tematycznych takich jak: pierwsza pomoc, numery alarmowe, bezpieczeństwo w domu, bezpieczeństwo na drodze oraz test wiedzy. Zajęcia prowadzone będą od 06.11.2018 r. do 04.12.2018 r. w klasie I Szkoły Podstawowej w Kozielicach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.