Connect with us

Informacje

Wicestarosta startuje na burmistrza

Published

on

Wicestarosta Bartłomiej Królikowski zadeklarował w opublikowanym w internecie oświadczeniu, że wystartuje w tegorocznych wyborach na burmistrza Lipian. Jest to drugi oficjalnie potwierdzony kandydat na tamtejszego burmistrza. W grudniu ubiegłego roku Prawo i Sprawiedliwość poinformowało, że wystawi Ryszarda Podgórskiego.

O starcie Bartłomieja Królikowskiego spekulowano już od dłuższego czasu. Tym razem padła jednak oficjalna deklaracja. B. Królikowski obecnie jest radnym Rady Powiatu i pełni funkcję wicestarosty. Wybrany został z list Polskiego Stronnictwa Ludowego. Pełni w tej partii funkcję wiceprezesa struktur lipiańskich i członka zarządu powiatowego ugrupowania. Jest również związany ze środowiskami konserwatywnymi.

Na razie nie zdradza szczegółów dotyczących startu w wyborach. Jeżeli jednak zdecyduje się zarejestrować własny komitet, to zgodnie z ordynacją wyborczą będzie potrzebował przynajmniej ośmiu kandydatów do Rady Miejskiej.

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. MOJA DECYZJA. 📣📣

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. MOJA DECYZJA. 📣📣Już czas na odpowiedzi na kluczowe pytania⏰⏰Zapraszam wszystkich Państwa do zapoznania się z moim oświadczeniem, w którym przedstawiam moje plany na nadchodzące wybory samorządowe. To trudne wyzwanie więc każda pomoc będzie niezwykle cenna. Teraz natomiast zwracam się z prośbą o :➡➡➡"udostępnienie" niniejszego postu.

Opublikowany przez Bartłomiej Królikowski Blog Samorządowy Środa, 27 czerwca 2018

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Miasto wyremontuje ul. Głowackiego

Published

on

Po wielu latach pyrzycka ulica Głowackiego wreszcie doczeka się remontu. Na zniszczonej nawierzchni w końcu skończy się „slalom gigant”.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Czy będzie miał kto nas leczyć? Napięta sytuacja w szpitalu

Published

on

– Ogólna sytuacja w pyrzyckim szpitalu jest wymagająca, ale opanowana – mówi wicestarosta Bartłomiej Królikowski. Po trudnych rozmowach na oddziale wewnętrznym placówka nie zmieniła normalnego trybu funkcjonowania, grafik dyżurów został wypełniony. Rozwiązania zaproponowane przez zarząd i dyrekcję szpitala w kierunku lekarzy zostały przez tych ostatnich ocenione pozytywnie i czekają na finalizację.

(więcej…)

Continue Reading

Sonda

Gdyby wybory do Rady Powiatu odbywały się dzisiaj, na jaki komitet oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.