Connect with us

Informacje

Miasto wyremontuje ul. Głowackiego

Published

on

Po wielu latach pyrzycka ulica Głowackiego wreszcie doczeka się remontu. Na zniszczonej nawierzchni w końcu skończy się „slalom gigant”.

Jak informuje pyrzycki magistrat dokumentacja inwestycji gotowa jest od 2015 roku. Stan techniczny ul. Głowackiego jest fatalny, a za przejazdem kolejowym asfalt zamienia się w płyty. Ze względu na brak środków własnych i nie uzyskanie dotacji z zewnętrznych programów drogowych burmistrz Marzena Podzińska wraz z Radą Miejską zaciągnęli niskooprocentowaną pożyczkę w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Pożyczka została zaciągnięta na kwotę 3 milionów złotych i ma być spłacana do 2026 roku. Miasto będzie również miało możliwość ubiegania się o umorzenie części tej kwoty. Nie wyklucza też ubiegania się o inne zewnętrzne dofinansowania. 

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.