Connect with us

Informacje

Nowa karetka pogotowia dla Pyrzyc

Published

on

Pyrzyce doczekały się nowej karetki pogotowia. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego przekaże dla pyrzyckiego pogotowia ambulans Mercedesa.

Na wyposażeniu karetki jest wysokiej klasy sprzęt medyczny, np.: defibrylator z możliwością teletransmisji zapisu EKG, urządzenie, respirator, reduktor, pompa infuzyjna, nosze podbierające, deska ortopedyczna, krzesełko transportowe, program lokalizacji ambulansu. Koszt auta to ponad 560 tysięcy złotych.

Oprócz Pyrzyc nowe pojazdy trafią do dziewięciu innych miejscowości Pomorza Zachodniego. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego modernizuje medyczny tabor każdego roku. W sumie w latach 2010-2018 Stacja przeznaczyła na wymianę swojej floty blisko 65 mln zł. Wzbogaciła się o 120 nowoczesnych aut. Rocznie wykonują one 200 tys. wyjazdów ratujących życie, przejeżdżając nawet 5 mln km.

(ps, Urząd Marszałkowski, fot. pixabay)

Continue Reading
Advertisement
2 komentarze

2 Comments

  1. Janek

    19 lipca 2018 at 10:31

    Mamy nie tylko najnowszy tabor kolejowy ale i najnowsze karetki. Super!

  2. Paweł

    19 lipca 2018 at 10:31

    Mamy nie tylko najnowszy tabor kolejowy ale i najnowsze karetki. Super!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.