Connect with us

Informacje

Sokół przygotowuje się pełną parą

Published

on

Rezerwy  Sokoła w nadchodzącym sezonie 2018/2019 zmieniają grupę, zespół będzie występował w rozgrywkach C-klasy grupa 2.

Oznacza to, że w nadchodzącym sezonie Sokół II będzie mierzył się z innymi zespołami niż dotychczas. Kluby, które wraz z rezerwami Sokoła będą starać się o awans to: Podlesie Sowno, Ogniwo Dzwonowo, Zenit Koszewo, Orkan II Suchań, Sparta Skalin, Dęby Rogowo, Zjednoczeni Wapnica oraz zespołem Pionier Szczecin. Inauguracją sezonu dla drugiego zespołu z Pyrzyc będzie początek września, gdy w Pyrzycach rezerwy rozegrają mecz z  Podlesiem Sowno.

Juniorzy z Pyrzyc w sezonie 2018/2019 zmierzą się z następującymi drużynami: Zieloni Zielin, Dąb Dębno, GKS Golenice, Sęp Brzesko, Iskra Banie, Osadnik Myślibórz, Kłos Pełczyce, Odra Chojna, Morzycko Moryń. Pierwszym przeciwnikiem Juniorów będzie zespół  GKS Golenice.

Czy zmiana grupy zaowocuje awansem do „A” klasy ? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy wraz z końcem nadchodzącego sezonu.

Jakub Pawłowski

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.