Connect with us

Informacje

Sokół przygotowuje się pełną parą

Published

on

Rezerwy  Sokoła w nadchodzącym sezonie 2018/2019 zmieniają grupę, zespół będzie występował w rozgrywkach C-klasy grupa 2.

Oznacza to, że w nadchodzącym sezonie Sokół II będzie mierzył się z innymi zespołami niż dotychczas. Kluby, które wraz z rezerwami Sokoła będą starać się o awans to: Podlesie Sowno, Ogniwo Dzwonowo, Zenit Koszewo, Orkan II Suchań, Sparta Skalin, Dęby Rogowo, Zjednoczeni Wapnica oraz zespołem Pionier Szczecin. Inauguracją sezonu dla drugiego zespołu z Pyrzyc będzie początek września, gdy w Pyrzycach rezerwy rozegrają mecz z  Podlesiem Sowno.

Juniorzy z Pyrzyc w sezonie 2018/2019 zmierzą się z następującymi drużynami: Zieloni Zielin, Dąb Dębno, GKS Golenice, Sęp Brzesko, Iskra Banie, Osadnik Myślibórz, Kłos Pełczyce, Odra Chojna, Morzycko Moryń. Pierwszym przeciwnikiem Juniorów będzie zespół  GKS Golenice.

Czy zmiana grupy zaowocuje awansem do „A” klasy ? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy wraz z końcem nadchodzącego sezonu.

Jakub Pawłowski

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.