Connect with us

Informacje

Wypadek na S3. Droga na Szczecin zablokowana

Published

on

Duże utrudnienia w ruchu na drodze S3 w pobliżu węzła Pyrzyce. Całkowicie zablokowana jest jezdnia w kierunku Szczecina.

Przed węzłem Pyrzyce doszło do wypadku. Zderzyły się 4 samochody osobowe. Do szpitala przewieziono 5 osób, na chwilę obecną nie mamy informacji jakie obrażenia odniosły oraz w jakim są stanie. Utrudnienia także za węzłem Pyrzyce. Usuwane są tam skutki nocnego zdarzenia. Kierowcy muszą zjechać z drogi S3 i dalej kierować się na Pyrzyce. Utrudnienia mają potrwać jeszcze kilka godzin.

SRPP

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.