Connect with us

Informacje

Członkowie stowarzyszenia zatrzymali pijanego kierowcę

Published

on

W niedzielę (29.07) w godzinach nocnych Patrol Prewencyjny Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego na jednej ze stacji paliw w Pyrzycach zatrzymał nietrzeźwego kierowcę samochodu.

Członkowie Stowarzyszenia realizujący Patrol Prewencyjny w ramach podpisanego porozumienia ,,Bezpieczna Gmina na lata 2017 – 2020″ z gminą Pyrzyce na jednej ze stacji paliw zauważyli trzech mężczyzn wysiadających z pojazdu. Kierujący pojazdem sprawiał wrażenie nietrzeźwego. Członkowie Patrolu obserwując zachowanie mężczyzn zaczekali, aż wyjdą z zakupami i udadzą się do swojego pojazdu. Jeden z mężczyzn miał problem z otworzeniem pojazdu co wzbudziło jeszcze większe podejrzenia patrolu.

Mężczyźni zostali poproszeni o podejście do samochodu Stowarzyszenia gdzie powiadomiona została Policja. 
Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili przypuszczenia członków Stowarzyszenia przeprowadzając badanie alkomatem. Okazało się, że wszyscy mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Apelujemy do wszystkich o rozwagę. Jeśli spożywamy alkohol nie wsiadajmy za kierownicę. Takie zachowanie może doprowadzić do tragedii.

SRPP

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.