Connect with us

Informacje

Członkowie stowarzyszenia zatrzymali pijanego kierowcę

Published

on

W niedzielę (29.07) w godzinach nocnych Patrol Prewencyjny Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego na jednej ze stacji paliw w Pyrzycach zatrzymał nietrzeźwego kierowcę samochodu.

Członkowie Stowarzyszenia realizujący Patrol Prewencyjny w ramach podpisanego porozumienia ,,Bezpieczna Gmina na lata 2017 – 2020″ z gminą Pyrzyce na jednej ze stacji paliw zauważyli trzech mężczyzn wysiadających z pojazdu. Kierujący pojazdem sprawiał wrażenie nietrzeźwego. Członkowie Patrolu obserwując zachowanie mężczyzn zaczekali, aż wyjdą z zakupami i udadzą się do swojego pojazdu. Jeden z mężczyzn miał problem z otworzeniem pojazdu co wzbudziło jeszcze większe podejrzenia patrolu.

Mężczyźni zostali poproszeni o podejście do samochodu Stowarzyszenia gdzie powiadomiona została Policja. 
Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili przypuszczenia członków Stowarzyszenia przeprowadzając badanie alkomatem. Okazało się, że wszyscy mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Apelujemy do wszystkich o rozwagę. Jeśli spożywamy alkohol nie wsiadajmy za kierownicę. Takie zachowanie może doprowadzić do tragedii.

SRPP

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.