Connect with us

Informacje

Nocny pościg w centrum Pyrzyc

Published

on

Krótko przed godziną 23:00 przy ulicy Dąbrowskiego pyrzycka policja zatrzymała uciekający samochód. Z relacji obserwujących zdarzenie mieszkańców wynika, że samochód ścigany był przez radiowóz dobre kilkanaście minut.

-W zakręty wjeżdżał z takim impetem, że bałem się, że uderzy w mój zaparkowany samochód. – mówił nam krótko po zatrzymaniu jeden z napotkanych mieszkańców. Zdarzenie, jakich w Pyrzycach niewiele, wzbudziło ogromne zainteresowanie lokalnej opinii publicznej i już po chwili na chodnikach pojawili się mieszkańcy okolicznych bloków. Z ich relacji wynika, że uciekający przed radiowozem pojazd zatrzymał się dopiero wówczas, gdy został w niego rzucony rower. Na miejscu pojawiła się także karetka pogotowia ratunkowego, do której funkcjonariusze policji odprowadzili mężczyznę z pojazdu. Więcej na ten temat napiszemy po uzyskaniu informacji od pyrzyckiej policji.

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.