Connect with us

Informacje

Nocny pościg w centrum Pyrzyc

Published

on

Krótko przed godziną 23:00 przy ulicy Dąbrowskiego pyrzycka policja zatrzymała uciekający samochód. Z relacji obserwujących zdarzenie mieszkańców wynika, że samochód ścigany był przez radiowóz dobre kilkanaście minut.

-W zakręty wjeżdżał z takim impetem, że bałem się, że uderzy w mój zaparkowany samochód. – mówił nam krótko po zatrzymaniu jeden z napotkanych mieszkańców. Zdarzenie, jakich w Pyrzycach niewiele, wzbudziło ogromne zainteresowanie lokalnej opinii publicznej i już po chwili na chodnikach pojawili się mieszkańcy okolicznych bloków. Z ich relacji wynika, że uciekający przed radiowozem pojazd zatrzymał się dopiero wówczas, gdy został w niego rzucony rower. Na miejscu pojawiła się także karetka pogotowia ratunkowego, do której funkcjonariusze policji odprowadzili mężczyznę z pojazdu. Więcej na ten temat napiszemy po uzyskaniu informacji od pyrzyckiej policji.

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

PSL przeciw kandydatce na komisarza Bielic

Published

on

Sprawa władz Bielic robi się coraz głośniejsza. W piątek Polskie Stronnictwo Ludowe naprędce zorganizowało konferencję prasową, na której sprzeciwiło się pomysłowi mianowania na komisarza Iwony Kochel, która będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na wójta Bielic w tegorocznych wyborach.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Pyrzyccy strażacy pomagali Szwedom

Published

on

Pięcioro strażaków z pyrzyckiej PSP: st. sekc. Cezary Tumasz, asp. szt. Andrzej Kuliś, st. ogn. Grzegorz Grzelak, mł. ogn. Krzysztof Pragier i mł. kpt. Jakub Zarzycki pojechało z pomocą szwedzkim strażakom walczącym z pożarami lasów. – W Szwecji przebywali przez dwa tygodnie w ramach pomocy wewnątrzunijnej. – mówi st. bryg. Jacek Marchlewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

(więcej…)

Continue Reading

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.