Connect with us

Informacje

Ferma trzody chlewnej koło Myśliborek? Gmina ogłasza konsultacje.

Published

on

W gminie Przelewice trwają konsultacje społeczne dotyczące wydania decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych dla budowy fermy do hodowli i chowu trzody chlewnej na jednej z działek koło Myśliborek. Potrwają one do 10 września.

Na opublikowanej przez przelewicki Urząd Gminy ankiecie mieszkańcy mogą zaznaczyć odpowiedź na jedno pytanie: „Czy wyrażasz zgodę na wydanie pozytywnej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie fermy hodowli i chowu trzody chlewnej na działce nr 4/22 obręb Myśliborki. Zaznacz wybrany kwadrat.”

Jest również miejsce na dopisanie własnych uwag. Ankiety można składać w Urzędzie Gminy w pokoju nr 2 w godzinach pracy urzędu. 

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Marta

    6 września 2018 at 23:33

    Niemiec się wpierniczył na polskie ziemie … i teraz zakłada swoje rządy … ale czyja to wina ? kto pozwolił na sprzedaż polskiej ziemi ? Rząd polski … przykre … że Polska jest bardziej dla Niemca niż dla Polaka … i teraz będziemy wąchać niemiecką gnojówkę …. mam nadzieję, że Władze Gminy Przelewice zrobią ten plan zagospodarowania przestrzennego i zablokują inwestora … ten plan to drogi interes … ale trzeba to przełożyć na to co nas czeka … nie wyobrażam sobie życia tutaj jak to gówno powstanie … widząc slajdy na spotkaniu w Przelewicach tej fermy … te ogromne hale, zbiorniki … łzy cisną się do oczu …. że wkrótce nasze pola zajmą śmierdzące świnie, szczury, muchy i wszędobylski smród … nie … sorry „zapach/” – tak ujął to inwestor …boisko w Myśliborkach Niemiec wydzierżawił dla Myśliborek … ludzie do czego to podobne … obcokrajowiec wydzierżawia nam Polakom boisko … w Polsce …

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.