Connect with us

Informacje

WYBORY 2018: Pierwszy komitet już zarejestrowany

Published

on

Szczecińska delegatura Krajowego Biura Wyborczego zarejestrowała do wczoraj siedemnaście komitetów wyborczych. Wśród nich jest już pierwszy komitet z Pyrzyc.

Komitet Wyborczy Wyborców „Przywróćmy Normalność” jest zarejestrowany na piętnastej pozycji. Podany zasięg komitetu to gmina Pyrzyce, więc będzie on mógł wystawić kandydata w wyborach na burmistrza Pyrzyc oraz w wyborach do Rady Miejskiej. Zgodnie z ordynacją wyborczą, aby wystawić kandydata na burmistrza komitet musi zgłosić również minimum ośmiu kandydatów na radnych. 

KBW nie podało jeszcze informacji o pełnomocnikach komitetów, ale warto zwrócić uwagę, że nazwę „Przywróćmy Normalność” nosił komitet Kazimierza Lipińskiego w poprzednich wyborach samorządowych.

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pyrzycach

Published

on

W porównaniu z poprzednimi wyborami niewielu kandydatów będzie ubiegać się w tym roku o mandat radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.