Connect with us
a>

Informacje

WYBORY 2018: Pierwszy komitet już zarejestrowany

Published

on

Szczecińska delegatura Krajowego Biura Wyborczego zarejestrowała do wczoraj siedemnaście komitetów wyborczych. Wśród nich jest już pierwszy komitet z Pyrzyc.

Komitet Wyborczy Wyborców „Przywróćmy Normalność” jest zarejestrowany na piętnastej pozycji. Podany zasięg komitetu to gmina Pyrzyce, więc będzie on mógł wystawić kandydata w wyborach na burmistrza Pyrzyc oraz w wyborach do Rady Miejskiej. Zgodnie z ordynacją wyborczą, aby wystawić kandydata na burmistrza komitet musi zgłosić również minimum ośmiu kandydatów na radnych. 

KBW nie podało jeszcze informacji o pełnomocnikach komitetów, ale warto zwrócić uwagę, że nazwę „Przywróćmy Normalność” nosił komitet Kazimierza Lipińskiego w poprzednich wyborach samorządowych.

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Fotogalerie

Uroczystości Święta Niepodległości – FOTO

Published

on

Galeria zdjęć z uroczystości przy pomniku, I Pyrzyckiego Marszu Niepodległości oraz Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Fot. Agnieszka Gajewska.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Wiedza o bezpieczeństwie – pilotażowa społeczna akcja

Published

on

Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego rozpoczęło swój pierwszy pilotażowy Program dla Szkół Podstawowych ,,Bezpieczeństwo ważna sprawa – nauczy Was go zabawa”.  Zajęcia podzielone są na pięć bloków tematycznych takich jak: pierwsza pomoc, numery alarmowe, bezpieczeństwo w domu, bezpieczeństwo na drodze oraz test wiedzy. Zajęcia prowadzone będą od 06.11.2018 r. do 04.12.2018 r. w klasie I Szkoły Podstawowej w Kozielicach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.