Connect with us

Informacje

Zobacz kto kandyduje do Rady Powiatu Pyrzyckiego

Published

on

Powiatowa Komisja Wyborcza zarejestrowała listy kandydatów do Rady Powiatu Pyrzyckiego. W tegorocznych wyborach wystartują cztery komitety partyjne (Prawo i Sprawiedliwość, Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe i SLD Lewica Razem) oraz trzy komitety lokalne (Skuteczny Samorząd Bezpartyjny, Powiat na plus i Niezależni dla Ziemi Pyrzyckiej). Startuje 201 kandydatów, wśród nich 89 kobiet i 112 mężczyzn. Najstarszym kandydatem jest Jan Rusin (okręg 2, KKW SLD Lewica Razem) – 85 lat, najmłodszym Sandra Niekorek (okręg 1, KWW Niezależni dla Ziemi Pyrzyckiej). 

Kolejność list podajemy na podstawie strony PKW

OKRĘG 1 – miasto i gmina Pyrzyce:

KWW Skuteczny Samorząd Bezpartyjny

  1. Budynek Janusz Zenon
  2. Gabryelczyk Sylwia
  3. Szczęśniak Małogrzata
  4. Kuca Artur
  5. Gorąca Dorota
  6. Czerbniak Mirosław Adam
  7. Chmielowiec Paulina
  8. Zibrowska-Osóch Iwona

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Ileczko Jarosław
  2. Stępień Stanisław
  3. Bochan-Bochanowicz Renata
  4. Małecki Arkadiusz
  5. Rabenda Halina
  6. Zybała Małgorzata
  7. Ogiejko Andrzej
  8. Kuleta Piotr
  9. Święcka Genowefa

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Tołoczko Wiktor
  2. Modzelewski Piotr Paweł
  3. Grzesiak Ryszard Edward
  4. Gabruch Elżbieta Janina
  5. Fornalczyk Judyta
  6. Jaszczak Katarzyna
  7. Modzelewska Katarzyna Helena
  8. Tyczkowski Tomasz Michał
  9. Mierzwiak Radosław Jan

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Berdzik Ryszard
  2. Dziwińska Mirella Dominika
  3. Gryczka Mirosław
  4. Cząstka Danuta
  5. Naworol Stefan Edward
  6. Maciąg Przemysław Daniel
  7. Krzywicka Elżbieta Jolanta
  8. Dembowska Maria Barbara
  9. Jastrzębski Grzegorz Stanisław

KWW Powiat na plus

  1. Betyna Robert
  2. Kozak Beata
  3. Cupak Magdalena
  4. Jagiełło Dariusz Władysław
  5. Maduzia Marta
  6. Staciwa Mirosław
  7. Stankiewicz Jarosław
  8. Kozieł Julita
  9. Ostolski Ariel

KWW Niezależni dla Ziemi Pyrzyckiej

  1. Danielak Marek Henryk
  2. Prokop Jan Jakub
  3. Pajor-Kubicka Alicja Anna
  4. Polewczak Karolina
  5. Niekorek Sandra
  6. Mikołajczak Izabela Agnieszka
  7. Łuszczyk Miłosz

KKW SLD Lewica Razem

  1. Czaboćko Józef Bronisław
  2. Butkowski Aleksander
  3. Błaszczak Zdzisław
  4. Karwecka Elżbieta
  5. Ogrodowicz Łucja Dominika
  6. Pihan Teresa
  7. Lemiesz Waldemar Paweł

OKRĘG 2 – miasto i gmina Lipiany, gmina Przelewice

KWW Skuteczny Samorząd Bezpartyjny

  1. Bitenc Mirosław Andrzej
  2. Wojciechowska Grażyna
  3. Bujalski Adam
  4. Rogalska Maria
  5. Walencik Aneta

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Jaworski Jan Dominik
  2. Iwankiewicz Stanisława
  3. Sendłak Teresa
  4. Krężel Renata
  5. Kostrzewski Marek

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Kibała Marek Wojciech
  2. Rębacz Piotr
  3. Binkowska Aneta
  4. Kaniewska Beata Katarzyna
  5. Wojciech Marta
  6. Socha Krzysztof Maciej

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Gąsiorowska-Nawój Ewa
  2. Lipski Artur Jacek
  3. Kraśniański Jarosław Marcin
  4. Turtoń Eugeniusz
  5. Stępień Katarzyna
  6. Kryśków Bożena Maria

KWW Powiat na plus

  1. Sulżyc Ewa
  2. Wiśniewski Waldemar Kazimierz
  3. Czarnota Krzysztof
  4. Gbyl Danuta
  5. Dykiert Ireneusz Paweł
  6. Kiezik Zuzanna Wiktoria

KWW Niezależni dla Ziemi Pyrzyckiej

  1. Piątek Robert
  2. Ondycz Justyna
  3. Ziajkowski Piotr

KKW SLD Lewica Razem

  1. Kocanowski Jacek Paweł
  2. Dembowska Krystyna
  3. Piekarska Teresa
  4. Rusin Jan

OKRĘG 3 – gminy Bielice, Kozielice, Warnice

KWW Skuteczny Samorząd Bezpartyjny

  1. Pniewski Artur
  2. Cichoń Magdalena
  3. Kondalski Ireneusz Henryk
  4. Hałasa Kamila Magdalena
  5. Wądołowski Stanisław Ryszard
  6. Rogojsza-Pawlaczyk Izabela Anna

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Pawlus Jacek Mariusz
  2. Kienig Waldemar
  3. Misiewicz Joanna
  4. Chmielewski Jan Marek
  5. Zięcina-Pędziwiatr Jolanta

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Makowski Łukasz
  2. Kubacka Kinga
  3. Leśniewska Patrycja Elżbieta

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Łapeciński Marcin
  2. Chmielewski Jacek
  3. Nocoń Patrycja
  4. Wojtalewicz Daria
  5. Ostrowska Sylwia
  6. Maćkowiak Ignacy

KWW Powiat na plus

  1. Szymański Ireneusz Waldemar
  2. Przepiórka Janusz
  3. Sztuka Marcin
  4. Matuszewska Agnieszka Edyta
  5. Laps Irena
  6. Urobanowicz Justyna Renata

KWW Niezależni dla Ziemi Pyrzyckiej

  1. Pabjan Kazimierz
  2. Kuzdak Marcin
  3. Skibicka Agnieszka Ewa
  4. Andrzejewska Jolanta
  5. Dudek Michał

KKW SLD Lewica Razem

  1. Kiciński Edward Jan
  2. Włodarski Bogusław
  3. Statkiewicz Beata Anna
  4. Błaszczak Danuta Barbara

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.