Connect with us

Informacje

Radni od razu po rejestracji?

Published

on

Nie wykluczone, że nie we wszystkich okręgach do rad miejskich i gminnych w powiecie pyrzyckim odbędą się wybory. W dziewięciu przypadkach gminne komisje wyborcze zarejestrowały tylko po jednym kandydacie. Czas na rejestrację kandydatów w tych okręgach został odpowiednio przedłużony, ale jeśli nie znajdą się kontrkandydaci, to w tych przypadkach nowych radnych poznamy jeszcze przed wyborami.

Najwięcej okręgów z pojedynczymi kandydatami do Rady Gminy jest w Kozielicach. W okręgu Łozice do nr 16/8 zgłoszona została tylko Magdalena Gawrysiak z KWW Piotra Rybkowskiego – Przyjazna Gmina. Podobnie jest w okręgu obok obejmującym Łozice od nr 17/1 oraz Rokity. Tutaj jedynym kandydatem jest Jacek Benka z tego samego komitetu. Pojedynczy kandydaci są również w Przydarłowie, Siemczynie i Załężu (odpowiednio: Marcin Kuchta, Leszek Karpiński i Wacław Matułowicz). Wszyscy kandydaci są z komitetu Piotra Rybkowskiego.

Trzy okręgi z jednym kandydatem odnotowano w gminie Lipiany. W okręgu Krasne, Połczyno startuje tylko Michał Tomasz Wieczór z KWW Nowe Lipiany, na ulicach Sienkiewicza i Traugutta – Mariusz Marek Przybylski z KWW Razem dla Lipian i na ul. Jedności Narodowej od nr 17a do 81 kandyduje Iwona Maria Możdżeń z KW Prawo i Sprawiedliwość.

W gminie Warnice taka sytuacja jest jedynie w okręgu obejmującym Barnim w numerach 29 do 52. Startuje tam Natalia Siatkowska z KWW Stanisława Wudarczyka.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.