Connect with us

Informacje

Lipiany już mają trzech nowych radnych

Published

on

W związku z rejestracją pojedynczych kandydatów w trzech okręgach wyborczych w gminie Lipiany Gminna Komisja Wyborcza w Lipianach wydała obwieszczenia z których wynika, że automatycznie zostali oni radnymi.

Przepisy wyborcze mówią, że jeżeli w danym okręgu jednomandatowym zarejestrowany zostanie jeden kandydat, to nie przeprowadza się głosowania i zostaje on automatycznie radnym. W Lipianach odnotowano trzy takie przypadki. Radnymi zostali:

  • Okręg nr 3 (Krasne i Połczyno) Michał Tomasz Wieczór – KWW Nowe Lipiany (komitet kandydata na burmistrza Bartłomieja Królikowskiego)
  • Okręg nr 10 (ulice Sienkiewicza i Traugutta w Lipianach) Mariusz Marek Przybylski – KWW Razem dla Lipian
  • Okręg nr 15 (ulica Jedności Narodowej 17a-81 w Lipianach) Iwona Maria Możdżeń – KW Prawo i Sprawiedliwość (kandydat na burmistrza: Ryszard Podgórski)

W okręgu nr 3 zastąpiona zostanie Teresa Klimkiewicz, zaś w okręgach nr 10 i 15 obecnie radnymi są także Mariusz Przybylski i Iwona Możdżeń.

 

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Anonim

    1 października 2018 at 19:46

    i

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Ulica Mickiewicza zablokowana

Published

on

Przez wypadek zablokowana jest pyrzycka ulica Mickiewicza na wysokości cmentarza. Więcej informacji na razie nie posiadamy. Radzimy omijać tą część miasta, mogą tworzyć się korki.

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.