Connect with us
a>

Informacje

Działacze partyjni wspierają swoich kandydatów

Published

on

W tegorocznej kampanii samorządowej bardzo silne wsparcie partyjnych działaczy „z góry” mają lokalni politycy. Wcześniej działaczy SLD wspierał Włodzimierz Czarzasty, a już na ostatniej kampanijnej prostej z kandydatami pokazywali się także politycy wyższego szczebla PiS i PO.

Wizytę w Pyrzycach złożył wiceminister sportu i turystyki Jarosław Stawiarski, który na terenie pyrzyckiego stadionu poparł kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza – Justynę Łyjak. Kandydatka partii opowiedziała również o swoim programie dotyczącym rozwoju sportu w mieście i gminie Pyrzyce.

Z kolei kandydatów Koalicji Obywatelskiej wsparł europoseł Platformy Obywatelskiej – Dariusz Rosati. Razem z kandydatami ugrupowania do Rady Powiatu Pyrzyckiego, Rady Miejskiej w Pyrzycach i do Sejmiku Zachodniopomorskiego rozmawiał z przechodniami oraz rozdawał materiały wyborcze.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Fotogalerie

Uroczystości Święta Niepodległości – FOTO

Published

on

Galeria zdjęć z uroczystości przy pomniku, I Pyrzyckiego Marszu Niepodległości oraz Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Fot. Agnieszka Gajewska.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Wiedza o bezpieczeństwie – pilotażowa społeczna akcja

Published

on

Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego rozpoczęło swój pierwszy pilotażowy Program dla Szkół Podstawowych ,,Bezpieczeństwo ważna sprawa – nauczy Was go zabawa”.  Zajęcia podzielone są na pięć bloków tematycznych takich jak: pierwsza pomoc, numery alarmowe, bezpieczeństwo w domu, bezpieczeństwo na drodze oraz test wiedzy. Zajęcia prowadzone będą od 06.11.2018 r. do 04.12.2018 r. w klasie I Szkoły Podstawowej w Kozielicach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.