Connect with us
a>

Informacje

Ostatnia prosta. Działacze PiS wspierający swoją kandydatkę i brudna kampania (WIDEO)

Published

on

Emocje na ostatniej prostej w kampanii wyborczej sięgają zenitu. We wtorek swoją kandydatkę na burmistrza – Justynę Łyjak przyjechali wspierać działacze Prawa i Sprawiedliwości. Pojawiła się również wycelowana w nią antykampania. 

Działacze i sympatycy partii rządzącej wraz ze swoją kandydatką na burmistrza Pyrzyc rozdawali mieszkańcom biało-czerwone flagi oraz materiały wyborcze w postaci okolicznościowej gazetki. Była to przedostatnia akcja promocyjna Justyny Łyjak. W środę, na zakończenie kampanii wizytę w Pyrzycach ponownie złożył wiceminister sportu Jarosław Stawiarski.

Nie zabrakło również elementów tzw. antykampanii. We wtorek wieczorem mieszkańcy mogli ujrzeć tabliczki uderzające w rząd oraz kandydatkę, która w swojej kampanii często podkreślała możliwość skorzystania przez Pyrzyce z rządowych programów. Pyrzyce znają już przypadki „brudnej kampanii” z poprzednich wyborów. W tegorocznych do tej pory w zdecydowanej większości dawało się ich uniknąć. Jak jednak widać – nie można chwalić dnia przed zachodem słońca i nieczyste zagrywki nadal są obecne w życiu publicznym. 

 

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. nieświeć

    1 listopada 2018 at 09:22

    Dobra zmiana a nie dojna zmiana

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Fotogalerie

Uroczystości Święta Niepodległości – FOTO

Published

on

Galeria zdjęć z uroczystości przy pomniku, I Pyrzyckiego Marszu Niepodległości oraz Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Fot. Agnieszka Gajewska.

(więcej…)

Continue Reading

Informacje

Wiedza o bezpieczeństwie – pilotażowa społeczna akcja

Published

on

Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego rozpoczęło swój pierwszy pilotażowy Program dla Szkół Podstawowych ,,Bezpieczeństwo ważna sprawa – nauczy Was go zabawa”.  Zajęcia podzielone są na pięć bloków tematycznych takich jak: pierwsza pomoc, numery alarmowe, bezpieczeństwo w domu, bezpieczeństwo na drodze oraz test wiedzy. Zajęcia prowadzone będą od 06.11.2018 r. do 04.12.2018 r. w klasie I Szkoły Podstawowej w Kozielicach.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.