Connect with us

I kadencja samorządu gminnego (1990-1994)

Zarząd Miejski – 13.06.1990-24.10.1990

Walenty Darczuk – burmistrz Pyrzyc

Franciszek Sokołowski – wiceburmistrz Pyrzyc

Antoni Keller – członek zarządu

Jan Kołoszycz – członek zarządu

Andrzej Ogiejko – członek zarządu

Ryszard Madejak – członek zarządu (do 23.06.1990)

Urszula Konopnicka – członek zarządu (od 23.06.1990)

Zarząd Miejski – 15.11.1990-29.06.1994

Jan Lemparty – burmistrz Pyrzyc

Henryk Sikora – wiceburmistrz Pyrzyc (od 5.04.1991 do 8.05.1992)

Krzysztof Kunce – wiceburmistrz Pyrzyc (od 14.05.1992)

Andrzej Jakieła – członek zarządu

Wojciech Siatczyński – członek zarządu

Bolesław Gąsiorowski – członek zarządu (do 8.05.1992)

Ryszard Perczak – członek zarządu (do 8.05.1992)

Jan Barański – członek zarządu (od 6.09.1991)

Antoni Keller – członek zarządu (od 14.05.1992)

Urszula Konopnicka – członek zarządu (od 14.05.1992 do 25.09.1992)

Jerzy Sosnowski – członek zarządu (od 17.12.1992)

Reklama

Partnerzy

Advertisement Enter ad code here

Życie Pyrzyc

Reklama

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.